Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski

verified_user
Ks. Augustynika 1a/38 -siedziba główna w Dąbrowie Górniczej
41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska
ul. 1 Maja 7/2 - Filia w Jastrzębiu-Zdrój
local_parking
10 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Oferty z Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski

Zobacz ofertę
Opublikowane: 31 października 2019 23:36

Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski Informacje o firmie

Ogólne informacje

Kancelaria adwokacka stanowiącej własność adwokata Seweryna Pytlewskiego posiada siedzibę główną w Dąbrowie Górniczej oraz filię w Jastrzębiu-Zdroju. Celem prowadzonych biur jest wygodna i przystępna obsługa klientów z obszaru województwa śląskiego.
Forma prowadzonej działalności usługowej zapewnia możliwość elastycznego dostosowywania się do oczekiwań klientów w tym konsumentów i przedsiębiorców. Świadczone usługi prawne są wykonywane głównie osobiście przez adwokata zapewniającego przestrzeganie standardów etyki adwokackiej.
Biura kancelarii zapewniają w pierwszej kolejności pomoc prawną i obsługę podmiotom z obszaru województwa śląskiego.Niemniej jednak prowadzona obsługa dotyczy czynności wykonywanych na obszarze całej Polski w zależności od potrzeb i wymagań konkretnego klienta. Z racji posiadanego doświadczenia zawodowego przyjmowanie zleceń od klientów obejmuje przede wszystkim sprawy dotyczące:
- prawa gospodarczego (obsługa spółek ),
- pomoc w upadłości, inne sprawy gospodarcze,
- prawa cywilnego ( sprawy cywilne, nieruchomości, służebności),
- obejmujące prawo rodzinne ( sprawy o rozwód, alimenty),
- prawo pracy (odwołania od wypowiedzeń umowy o pracę, inne sprawy pracownicze),
- prawo ubezpieczeń społecznych (odwołania do decyzji ZUS). Wymykającymi się tradycyjnej klasyfikacji są zaś sprawy obejmujące pomoc prawną związaną z doradztwem prawnym dotyczącym umów zawartych przez klientów za pośrednictwem sieci internetowej na coraz bardziej popularnych platformach aukcyjnych. Niezwykle ważną wykonywaną usługą jest windykacja wierzytelności obejmująca prowadzenie polubownych czynności zmierzających do spłaty długu oraz następnie w razie konieczności reprezentację przed sądem oraz w postępowaniu egzekucyjnym prowadzonym przez wierzyciela przeciwko dłużnikowi. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dotyczącymi kancelarii.

Firma oferuje

Kancelaria adwokacka posiadająca siedzibę główną w Dąbrowie Górniczej i filię w Jastrzębiu-Zdroju wykonuje na rzecz klientów czynności z zakresu pomocy prawnej. Polegają one na reprezentowaniu interesu klientów przed sądami powszechnymi jak również udzielaniu wskazówek i porad prawnych.

Firma poszukuje

Kancelaria prowadzi obsługę przedsiębiorców oraz konsumentów na obszarze całej Polski, a w szczególności województwa śląskiego. W tym celu posiada biuro główne w Dąbrowie Górniczej oraz biuro filii w Jastrzębiu-Zdrój.Poszukujemy zatem przedsiębiorców oraz konsumentów celem objęcia ich opieką świadczoną przez naszą kancelarię.

Ks. Augustynika 1a/38 -siedziba główna w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 18:30
Wtorek:
8:00 - 20:00
Środa:
8:00 - 20:00
Czwartek:
8:00 - 16:30
Piątek:
8:00 - 18:30
Informacje o otwarciu
Poza godzinami urzędowania kancelaria czynna po ustaleniu godziny spotkania - także w dni wolne od pracy.
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 10 miejsc
Numery telefonów
+48509355724 (Telefon komórkowy) Opis: Dostępny całą dobę
327252073 (Główny) Opis: Biuro
Strony
Rok założenia
2014
Forma aktywności
Import, Export, Hurt, Detal, Usługi, Usługi dla biznesu, Rolnictwo
Forma prawna
Wolny zawód
NIP
7122855203
Regon
360338208
Kategorie
adwokat sądowy adwokat rozwodowy adwokat kancelaria usługi prawne pomoc w wyborze reprezentacji prawnej prawnik prawnik – nieruchomości
Słowa kluczowe
obsługa firmy, sprawy gospodarcze, sprawy pracownicze, kancelaria, dąbrowa gornicza, jastrzębie-zdrój, usługi prawne, sprawy karne, koszty adwokat, kontakt adwokat, windykacja, prawnik, prawnik nieruchomości, adwokat od umów, zasiedzenie nieruchomości, odszkodowania, prawo gospodarcze i handlowe, pracownicze sprawy, ubezpieczeń społecznych prawo, elektroniczne umowy, sprawy karnoskarbowe, prawo wykroczeń, unieważnianie kredytów frankowych, upadłość konsumencka, kompleksowa obsługa prawna, adwokat dąbrowa górnicza, kancelaria dąbrowa górnicza, prawnik dąbrowa górnicza, likwidacja spółki

Kancelaria adwokacka adwokat Seweryn Pytlewski Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Pracownicy

  • Seweryn Pytlewski Właściciel