Przystań Kajakowo-Żeglarska ZHR

verified_user
Poznańska 384
88-101 Inowrocław, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Przystań Kajakowo-Żeglarska ZHR

YACHT KLUB POLSKI INOWROCŁAW,  Przystań Żeglarska Łącko Inowrocław
"Z portu do portu gnani przez wiatr. Jeden dla drugiego jest tu jak brat, keja …

Przystań Kajakowo-Żeglarska ZHR Informacje o firmie

Ogólne informacje

Branżą, w której działa Przystań Kajakowo-Żeglarska ZHR jest przystań żeglarska. Krajem, w którym znajduje się Przystań Kajakowo-Żeglarska ZHR, jest Polska, natomiast siedziba firmy znajduje się w Inowrocław.

Niestety nie posiadamy szczegółowych informacji o ofercie firmy i produktach, dlatego sugerujemy wysłanie zapytania o informacje lub skontaktowanie się telefonicznie: 523550252

Możesz odwiedzić siedzibę firmy Przystań Kajakowo-Żeglarska ZHR. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, kieruj się do adresu: Poznańska 384, 88-101 Inowrocław, Polska.

Użyj współrzędnych geograficznych lokalizacji firmy: 52,74763, 18,25475, aby łatwo dotrzeć do podanego adresu za pomocą nawigacji GPS.

Poznańska 384 Inowrocław

Godziny otwarcia
Sobota:
11:00 - 14:00
Numery telefonów
Kategorie
przystań żeglarska klub wędkarski klub żeglarski

Przystań Kajakowo-Żeglarska ZHR Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę