Victoria OSiR

verified_user
Bratków 16
43-300 Bielsko-Biała, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Victoria OSiR

Buksa Travel Sp. z o.o. Bielsko-Biała
Władysława Orkana 5, Bielsko-Biała
Od 1995 r. organizujemy we Włoszech, Albanii i Bułgarii wczasy dla dorosłych or…
Korfed Bielsko-Biała
Blokowa 5, Bielsko-Biała
W naszej ofercie znajdują się artykuły: <span><a rel="nofollow" target="_blank…
Hotel Sahara Bielsko-Biała
Falista 13, Bielsko-Biała
Hotel Sahara w Bielsku-Białej zaprojektowany jest z myślą o najbardziej wymagaj…
Hotel Biznesu Bielsko-Biała
Sternicza 12/17, Bielsko-Biała
Usługi branży: - hotelowej, - gastronomicznej, - transportowej, - turystyczne…

Victoria OSiR Informacje o firmie

Ogólne informacje

Bielsko Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji z przyjemnością prezentuje Państwu Ośrodek Sportowo Rekreacyjny „VICTORIA”. Nasz obiekt jest idealną bazą noclegową dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych, ceniących sobie wygodę przy niskich cenach!
Na OSR VICTORIA składają się: hotel mający 44 miejsca noclegowe wraz z restauracją, hala sportowa, boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią oraz oświetleniem (w sezonie zimowym lodowisko). Na terenie działa przychodnia sportowo rehabilitacyjna oraz centrum fitness. Obiekt usytuowany jest na obrzeżach miasta, przy sprawnie działającym węźle komunikacyjnym, nieopodal Obwodnicy Zachodniej. Dzięki swojemu umiejscowieniu, Victoria stanowi perfekcyjne miejsce na zgrupowania sportowe. Ponadto OSR Victoria jest idealną bazą wypadową dla wszystkich lubujących się w turystyce górskiej oraz rekreacji z powodu bliskości pieszych szlaków oraz miejsc uznanych za atrakcyjne pod względem przyrodniczym i zabytkowym.

Bratków 16 Bielsko-Biała

Victoria OSiR Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę