Korfed

verified_user
98 polubień
76 ulubione
Blokowa 5
43-316 Bielsko-Biała, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Korfed

TOP-BUD Bielsko-Biała
Pszczela 11, Bielsko-Biała
TOP-BUD oferuje profesjonalny, bezpieczny i nowoczesny sprzęt i urządzenia budo…
WOKAR BIS Bielsko-Biała
ul. Deszczowa 89 , Bielsko-Biała
None

Korfed Informacje o firmie

Ogólne informacje

W naszej ofercie znajdują się artykuły:
DLA SKLEPU: -oznaczanie cen: etykiety cenowe (plastikowe, samoprzylepne, kartonowe, laminowane), osłonki cenowe, szpilki metalowe, taśmy do metkownic i inne. -oznaczanie promocji: stopery reklamowe, etykiety promocyjne, gwiazdy foliowane. -ekspozycja (prezentery do umieszczania informacji handlowej i technologicznej) -informacyjne: tabliczki i wywieszki typu: "zakaz sprzedaży wyrobów tytoniowych osobom do lat 18" czy też "picie alkoholu w obrębie sklepu wzbronione) tabliczki z godzinami otwarcia i inne. DLA HOTELU: -wywieszki hotelowe dwustronne do powieszenia na klamkę -informacyjne: tabliczki typu: "zakaz palenia na terenie całego obiektu" -prezentatory: do umieszczenia menu lub też regulaminu DLA GASTRONOMII: -informacyjne: tabliczki typu: "parking tylko dla naszych klientów", "nieupoważnionym wstęp wzbroniony" -stojaczki reklamowe na ceny czy też prezentatory na menu -wywieszki: godziny otwarcia, prosimy nie palić, rezerwacja, alkohol szkodzi zdrowiu -oznaczenia toalety, oznaczenia na drzwi (wejście-wyjście, ciągnąć-pchać) DLA BIURA -papier samoprzylepny oraz etykiety samoprzylepne -notes-bloczek-wkład do biuwaru -instrukcje -tabliczki typu: BIURO, DYREKTOR BHP I PPOŻ -instrukcje BHP i PPOŻ -znaki ewakuacyjne -naklejki ostrzegawcze, nakazu i zakazu DLA BUDOWNICTWA: -tablice informacyjne i budowlane -tablice ostrzegawcze -naklejki i taśma budowlana W naszej ofercie znajdują się również: -zabawne tabliczki -tabliczki UWAGA PIES, UWAGA KOT -oznakowania monitoringu (tablice i naklejki OBIEKT MONITOROWANY) -oznakowania parkingu i bramy wjazdowej i wiele innych.
Wykonujemy usługi: DRUKU OFFSETOWEGO I SITODRUKU-umożliwia wykonanie nadruku na kartonie, tworzywie PCV oraz folii samoprzylepnej. SZTANCOWANIA-papieru, kartonu i tworzywa PCV do grubości 0,5mm pozwala na uzyskanie nieszablonowych kształtów zadrukowanych powierzchni. FOLIOWANIA - dające estetyczny efekt połysku , przedłużonej trwałości oraz możliwości zmiany napisów. LAMINOWANIA szczelnie zabezpiecza zadrukowany karton (cenówki, wywieszki itp.) przed wilgocią i zabrudzeniami, dając równocześnie możliwość wielokrotnej zmiany napisów. GIĘCIE TWORZYWA na gorąco to proces pozwalający na uzyskanie dowolnych w rozmiarze oprawek, stojaczków reklamowych, osłonek na ceny z przezroczystego tworzywa doskonale nadających się do ekspozycji cen, opisów produktów, reklam, ulotek informacyjnych, menu itp.
 

Firma oferuje

Wykonanie materiałów POS - artykułów reklamy sklepowej oraz wyposażenia sklepów.

Firma poszukuje

Partnerów chętnych do dystrybucji naszych produktów oraz odbiorców detalicznych.

Blokowa 5 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:45 - 15:45
Wtorek:
7:45 - 15:45
Środa:
7:45 - 15:45
Czwartek:
7:45 - 15:45
Piątek:
7:45 - 15:45
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
twitter facebook
Rok założenia
1990
Forma aktywności
Hurt, Detal, Usługi, Produkcja
Forma prawna
Partnerstwo cywilne
NIP
5470088934
Kategorie
sprzęt budowlany
Słowa kluczowe
Agencja reklamowa, Usługi poligraficzne, Materiały biurowe

Korfed Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę