Beskidzkie Biuro Consultingowe S.A.

verified_user
Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Beskidzkie Biuro Consultingowe S.A.

Biuro Rachunkowe EMA mgr Elżbieta Mroczek Bielsko-Biała
Olszówka 38, Bielsko-Biała
<p>Jesteśmy biurem rachunkowym świadczącym kompleksowe usługi z zakresu <strong…
Ubezpieczenia Bielsko-Biała Dmowskiego - Unilink S.A. - Placówka Partnerska Bielsko-Biała
Jako multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A. od lat zajmujemy się kompleksowy…
Ubezpieczenia Bielsko-Biała Żywiecka - Unilink S.A. - Placówka Partnerska Bielsko-Biała
To od tego, co zaoferuje nam ubezpieczyciel, zależy, czy rzeczywiście będziemy …
Ubezpieczenia Bielsko-Biała Bracka - Unilink S.A. - Placówka Partnerska Bielsko-Biała
W Unilink S.A. ponad wszystko stawiamy sobie profesjonalizm, indywidualne podej…

Beskidzkie Biuro Consultingowe S.A. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Beskidzkie Biuro Consultingowe Spółka Akcyjna powstała w wyniku połączenia spółek: Beskidzkiego Biura Consultingowego Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, Beskidzkiego Biura Consultingowego Center Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej oraz Beskidzkiego Biura Consultingowego Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Akcjonariuszem firmy jest RUBICON PARTNERS NFI S.A. z siedzibą w Warszawie. BBC działa na rynku od 2000 roku i od tego czasu konsekwentnie buduje pozycję lidera na lokalnym rynku usług ekonomiczno-finansowych, rozwijając zespół doradców i analityków oraz poszerzając bazę klientów.
Przedmiotem działalności BBC jest świadczenie usług ekonomiczno-finansowych i obsługa consultingowa o charakterze B2B. Przede wszystkim w zakresie: analiz ekonomicznych, opracowań finansowych i memorandów informacyjnych, analiz przed prywatyzacyjnych, badań rynkowych oraz innych usług marketingowych.
Dodatkowo zajmujemy się pozyskiwaniem finansowania w formie dotacji budżetowych i unijnych; kredytów oraz pożyczek; analiz finansowych i business planów dla potrzeb uzyskania finansowania zewnętrznego; wycen majątkowych i finansowych.
Realizację tych zadań gwarantują członkowie Zarządu spółki, którzy działalność w zakresie doradztwa finansowego prowadzą od 1996 roku oraz wysoko wyspecjalizowana kadra. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i obsłudze firm z sektora MSP oraz innych podmiotów w zakresie: finansowania projektów inwestycyjnych, restrukturyzacji przedsiębiorstw, consultingu unijnego, prowadzenia procesów nabycia/sprzedaży firm, wycen przedsiębiorstw.
Baza naszych klientów kształtuje się na poziomie kilkuset podmiotów gospodarczych. Obsługujemy wszystkie kategorie przedsiębiorstw od mikroprzedsiębiorstw do dużych, znajdujących się na liście 500 największych firm w Polsce. Jesteśmy partnerem większości dużych banków komercyjnych w Polsce, a także wyspecjalizowanych instytucji finansowych takich jak fundusze pożyczkowe i poręczeniowe oraz venture capital i private equity.

Firma Beskidzkie Biuro Consultingowe S.A. posiada bardzo dobre rozeznanie rynku regionalnego i jest uznanym wykonawcą analiz finansowych w Polsce Południowej.

Warszawska 153 Bielsko-Biała

Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Usługi
Forma prawna
Spółka akcyjna
NIP
9372604213
KRS
0000352910
Regon
241302763
Słowa kluczowe
doradztwo, doradca, doradcy

Beskidzkie Biuro Consultingowe S.A. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę