Ubezpieczenia Bielsko-Biała Dmowskiego - Unilink S.A. - Placówka Partnerska

verified_user
Dmowskiego 14/1
43-300 Bielsko-Biała, Polska

Ubezpieczenia Bielsko-Biała Dmowskiego - Unilink S.A. - Placówka Partnerska Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jako multiagencja ubezpieczeniowa Unilink S.A. od lat zajmujemy się kompleksowym doradztwem z zakresu polis na życie, polis zdrowotnych, majątkowych, ubezpieczeń komunikacyjnych, rolnych, firmowych czy też szkolnych. Dbamy o to, by nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie podczas urlopu, by ich mienie było chronione czy też by jazda samochodem odbywała się w komfortowych warunkach.

Firma oferuje

Prowadzisz własną działalność gospodarczą i chcesz mieć pewność, że Twoje interesy są odpowiednio zabezpieczone? A może potrzebujesz ochronić siebie i swoich bliskich przed konsekwencjami losowych sytuacji? W takim razie jest Ci potrzebna skuteczna polisa. O ile bez problemu można znaleźć towarzystwo ubezpieczeniowe, które proponuje wymagany przez nas zakres usługi, o tyle trudno czasem zdecydować, czy rzeczywiście warunki proponowane przez ubezpieczyciela są w pełni korzystne. Wystarczy więc, że zgłosisz się do nas, a my Ci podpowiemy, co będzie dla Ciebie najlepsze!

Dmowskiego 14/1 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Usługi
Słowa kluczowe
ubezpieczenia, unilink, doradztwo ubezpieczeniowe

Ubezpieczenia Bielsko-Biała Dmowskiego - Unilink S.A. - Placówka Partnerska Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę