FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO GASTRONOMICZNA U BRATA S C JOANNA PROCHWICZ RAFAŁ PROCHWICZ

verified_user
166 polubień
ul. Brzezie 322
32-014 Brzezie, Polska

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO GASTRONOMICZNA U BRATA S C JOANNA PROCHWICZ RAFAŁ PROCHWICZ Informacje o firmie

Ogólne informacje

Lunch Bar u Brata to pyszna, polska, tania kuchnia. Nasze doświadczenia z branż kulinarną sięgają lat 90-ych ale w formie obecnej Lunch Bar u Brata powstał i funkcjonuje od 2007r. Tradycja rodzinna oraz wyjątkowe przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie sprawiły, że nasze domowe obiady smakują jak w domu. W prawie każdy dzień tygodnia, poza sobotą i niedzielą proponujemy Państwu smaczne, świeże zestawy obiadowe z codziennie innym daniem dnia na czele! Jeśli mają Państwo ochotę na jedzenie na dowóz, wystarczy wykonać telefon bądź przybyć do siedziby naszej firmy, gdzie dysponujemy stołówką. Nasz lunch bar - firma cateringowa znajduje się w budynku PZU przy al. Pokoju 51 w Krakowie. Poza ww. usługami oferujemy również obsługę cateringową firm, instytucji, imprez masowych oraz prywatnych – w tym zakresie obsługujemy teren Krakowa oraz okolicy. Jeśli więc podczas dnia pracy poczują Państwo ochotę na dobre, polskie jedzenie to jedynym słusznym wyborem spośród wszystkich firm cateringowych z Krakowa będzie Lunch Bar u Brata gdzie serdecznie zapraszamy!

ul. Brzezie 322 Brzezie

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus
NIP
6831987816
Regon
120412391
Kategorie
bar bistro catering

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWO GASTRONOMICZNA U BRATA S C JOANNA PROCHWICZ RAFAŁ PROCHWICZ Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę