ZEMAX Sp. z o.o.

verified_user
ul. Witosa 64a
25-431 Kielce, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do ZEMAX Sp. z o.o.

BLACHARSTWO LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE Kielce
ul. Wincentego Witosa 25 , Kielce
None
FH BARWA Kielce
Warkocz 3/5, Kielce
FH BARWA zajmuje się sprzedażą materiałów lakierniczych i pomocniczych. Firma p…
ZAKŁAD NAPRAWY KAROSERII BLACHARSTWO LAKIERNICTWO Kielce
None
Auto Motors Sierpień Kielce
Podlasie 16a, Kielce
None

ZEMAX Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma ZEMAX powstała 1990 roku jako jednoosobowe przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Rozpoczęła działalność jako importer aerozoli, specjalizując się w dystrybucji, konsultacjach i innych usługach stosowania lakierów, kosmetyków samochodowych i aerozoli głównie firm MOTIP, DUPLI COLOR, PROSOL i KETEC z Niemiec.
Współpracujemy z ponad 80 dostawcami z największymi producentami i importerami z branży lakierniczej: NOVOL, MOTIP DUPLI, BASF, BARPIMO, SAINT GOBAIN, BPTECHEM, SATA, INDASA, SECURA, NALMAT, WESCO, VOKE, TETROSYL, FILTER SERVICE, EMM, TEKNOS , FARECLA i inni.
Sprzedajemy wszystko co jest związane z odnowieniem karoserii samochodu; od papieru ściernego, przez szpachlę, aerozole, podkłady, lakiery, taśmy lakiernicze, narzędzia, środki konserwujące, rozcieńczalniki, kosmetyki samochodowe, po sprzęt ochrony osobistej, oraz kabiny lakiernicze i inne urządzenia związane z lakierowaniem pojazdów.
Od 2002 roku naszymi klientami stali się stolarze, dla których mamy w ofercie podkłady, lakiery, impregnaty firm: BARPIMO, TEKNOS, HEIDELBERG, ROSNER, PNZ, a także kleje RHENOCOLL. Od 2007 roku sprzedajemy kleje, oraz wodne lakiery do parkietu SUPRAMAL firmy NOVOL. Od 2006 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty dla branży kamieniarskiej SOLIDO / kleje i szpachle/.
Chcemy, by naszymi klientami nadal byli hobbyści-,,specjaliści’’ od aerozoli oraz profesjonaliści; lakiernicy, stolarze, meblarze, parkieciarze, kamieniarze. Naszym głównym celem jest zaspokajanie ich potrzeb przez jakość produktów oraz serwis i kompetencje obsługi.
W związku z nowymi zaczynającymi obowiązywać przepisami związanymi z ochroną środowiska, stawiamy sobie za cel propagowanie stosowania nowoczesnych i ekologicznych materiałów lakierniczych, farb, impregnatów oraz sprzedaż urządzeń, dzięki którym możemy chronić nasze środowisko w tym nasze piękne Góry Świętokrzyskie.
W roku bieżącym uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad fachowych, zakupy są czystą przyjemnością.

Dziękujemy za zaufanie!

ul. Witosa 64a Kielce

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 17:00
Wtorek:
08:00 - 17:00
Środa:
08:00 - 17:00
Czwartek:
08:00 - 17:00
Piątek:
08:00 - 17:00
Sobota:
08:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus twitter
Forma aktywności
Hurt
Forma prawna
Prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP
9591646217
Słowa kluczowe
lakiernictwo, lakiery, lakiernictwo samochodowe

ZEMAX Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę