CENTRUM SZKOLENIA ZAWODOWEGO PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO

verified_user
ul. Macieja Rataja 30
42-400 Zawiercie, Polska
Poproś o informacje

CENTRUM SZKOLENIA ZAWODOWEGO PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nasza firma oferuje szeroki zakres szkoleń i kursów zawodowych w tym także i szkolenia BHP oraz kursy językowe o różnym stopniu zaawansowania. Na życzenie zainteresowanych organizujemy seminaria, szkolenia specjalistyczne, praktyki, staże itp. Od wielu lat prowadzimy placówkę kształcenia ustawicznego. Dajemy możliwość zdobycia konkretnego zawodu i uprawnień oraz podwyższenia swoich kwalifikacji. Oferujemy doszkalanie, szkolenia i kursy.Zajmujemy się organizacją szkoleń BHP.Świadczymy usługi w zakresie: kształcenia ustawicznegoszkoleń BHPszkoleń spawaczykursów zawodowychszkoleń zawodowychdoszkalaniaProponujemy Państwu udział w kursach: podstawowego spawania elektrycznego, gazowego i w osłonach gazów ochronnychręcznego przepalania gazempalaczy C.O. w kotłach opalanych paliwami stałymi, płynnymi i gazowymi z uprawnieniami państwowymimontażu i konserwacji urządzeń oraz instalacji gazowych z uprawnieniami państwowymioperatorów pilarekkierowców wózków jezdniowychobsługi suwnic i żurawiobsługi i konserwacji podestów ruchomychobsługi kas fiskalnychProwadzimy kursy i szkolenia przez cały. Dzięki pomocy naszych prowadzących, zdobędziecie Państwo nowe umiejętności w krótkim czasie.Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty i skorzystania z profesjonalnych usług! Centrum Szkolenia Zawodowego O nas

ul. Macieja Rataja 30 Zawiercie

Godziny otwarcia
Numery telefonów
Strony
NIP
6491348720
Regon
240896803
Kategorie
centrum kształcenia ustawicznego

CENTRUM SZKOLENIA ZAWODOWEGO PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę