Winrol Gorczyca R.

verified_user
3756 polubień
ul. Karkonoska
53-015 Wrocław, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Winrol Gorczyca R.

Okno PRIM Wrocław
Gospodarska 1, Wrocław
Okna, bramy garażowe, drzwi wejściowe, rolety i żaluzje fasadowe. Przedstawicie…
IntiROL Rolety Wrocław Wrocław
Skarbowców 89 a/a, Wrocław
<html><body><div>Firma Intirol Rolety Wrocław zajmuje się sprzedażą oraz montaż…
Styl Dom Wrocław
Wrocław, Wrocław
None
Profi-Rol Sebastian Sieczka Wrocław
Głogowska 24/18, Wrocław
<html><body><p>Innowacyjne osłony okienne są dzisiaj, nie tylko skutecznym zabe…

Winrol Gorczyca R. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży systemów przeciwsłonecznych i dekoracji wnętrz. Oferujemy Państwu wewnętrzne osłony okienne takie jak rolety materiałowe spośród których największą popularnością cieszą się rolety przyszybowe i rolety klasyczne. Na uznanie zasługują również rolety dachowe dobrze sprawdzające się na okna połaciowe. Alternatywne dla firan i zasłon rolety rzymskie. Funkcjonalne oraz praktyczne żaluzje poziome aluminiowe lub żaluzje drewniane. Doskonale sprawdzające się w biurach żaluzje pionowe i żaluzje panelowe. Nowoczesne a zarazem praktyczne żaluzje plisowane. Naturalne i ekologiczne maty drewniane oraz bambusowe. Z zewnętrznych systemów osłonowych w naszej ofercie znajdą Państwo markizy tarasowe i balkonowe. Zabezpieczające rolety aluminiowe zewnętrzne i chroniące przed owadami moskitiery.

Proponujemy szeroką gamę produktów, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty i usługi cechuje najwyższa jakość. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na pełne zrozumienie potrzeb naszych odbiorców. Współpracujemy z wiodącymi w Polsce producentami osłon okiennych. Fachowe doradztwo i bezpłatne konsultacje w Państwa domach są dla nas nieodłącznymi elementami które stawiamy na pierwszym miejscu. Zapewniamy termin realizacji już od 3 dni roboczych. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

ul. Karkonoska Wrocław

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 18:00
Wtorek:
08:00 - 18:00
Środa:
08:00 - 18:00
Czwartek:
08:00 - 18:00
Piątek:
08:00 - 18:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus
NIP
8982119415
Kategorie
sklep z żaluzjami
Słowa kluczowe
Sklep z żaluzjami i zasłonami, Dostawca markiz, Żaluzje

Winrol Gorczyca R. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę