Wilkocki

verified_user
Księdza Michała Mostnika 1
70-672 Szczecin, Polska
Poproś o informacje

Wilkocki Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma istnieje na rynku od 1986 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie we wszystkich branżach robót budowlanych, montażowych i instalacyjnych; rozbiórkach, kruszeniu, ściankach szczelnych, naprawie konstrukcji, termoiniekcjach, iniekcjach krystalicznych oraz pracach wysokościowych. Prowadzimy usługi transportowe na terenie całej Polski na naczepach niskopodwoziowych przystosowanych do transportu ponad gabarytowego oraz na naczepach przystosowanych do przewożenia wszelkiego rodzaju surowców. Jesteśmy w posiadaniu urządzeń do wbijania larsenów - ścianek szczelnych. Posiadamy koparki do 36 ton – gąsienicowe oraz kołowe (w zależności od zapotrzebowania dostosowane do różnego rodzaju robót, młoty do 2,5 tony), linówki, a także spychacze, ładowarki. Obsługujemy instalacje przemysłowe, wykonujemy czynności rozruchowe. Współpracujemy z wiodącymi firmami w dziedzinie ochrony środowiska.

Firma oferuje

rozbiórki, wykonawstwo robót budowlanych, montażowych, instalacyjnych, instalacje przemysłowe, remonty ogólne, naprawy konstrukcji betonowych, wiercenia i cięcia betonu, prace wysokościowe, tranport

Księdza Michała Mostnika 1 Szczecin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 16:00
Wtorek:
07:00 - 16:00
Środa:
07:00 - 16:00
Czwartek:
07:00 - 16:00
Piątek:
07:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Forma aktywności
Usługi, Produkcja
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
8520004126
Regon
006616009

Wilkocki Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę