PERFEKT-COM Wideofilmowanie Zwoleń

verified_user
Wiślana 37
26-700 Zwoleń, Polska
Poproś o informacje

PERFEKT-COM Wideofilmowanie Zwoleń Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jeśli szukasz kamerzysty, aby upamiętnił wasze najpiękniejsze chwile, w to dobrze trafiłeś, nasza firma PERFEKT-COM zajmuje się profesjonalnym filmowaniem i montażem uroczystości na terenie Zwolenia i okolic. W ramach wideofilmowania oferujemy parą młodym najpiękniejsze momenty z najwspanialszej chwili ich życia jaka jest uroczystość zaślubin. Ten cudowny dzień dla pary jest najważniejszy, chcą go przeżyć jak najlepiej :) dlatego wychodzimy naprzeciw wam i chcemy nagrać film z uroczystości według waszych potrzeb i pragnieniom. A my sprawimy ze film oglądany przez was spełni najwyższe wasze oczekiwania, i da urok szczęścia i uśmiechu, oglądania siebie przez długi czas. Aby zadowolić każdą parę młodą, pragniemy zaoferować szeroki wachlarz naszych usług. Cena i oferta będzie się kształtować według waszych potrzeb, pomysłów i budżetu. To zagwarantuje wam ze film będzie najwyższej jakości. Posiadamy sprzęt najwyższej jakości do filmowania. Możemy się poszczycić wśród konkurencji kamera SONY NEX EA50 z kinową głębia obrazu z wymiennymi obiektywami do każdych warunków otoczenia, taka kamera zdecydowanie ma więcej możliwości niż większości profesjonalnych lustrzanek z wymienna optyką lub kamer bez wymiennej optyki. Posiadamy system stabilizacji obrazu renomowanej polskiej firmy FX-CAM który nam daje zawsze płynny obraz nawet najtrudniejszych warunkach jak w produkcjach kinowych. Mamy ( zewnętrzny ) profesjonalny 6 kanałowy rejestrator dźwięku firmy ZOOM którym zawsze nagrywamy w...

Firma oferuje

Państwo wybierają odpowiedni pakiet filmowy do swoich wymagań. Jedna kamera Pierwszy pakiet Teledysk o długości 5-15 minut Drugi pakiet Podstawowy o długości 3:00-4:00 godz. Trzeci pakiet Srebrny o długości 1:30-2:00 godz. Dwie kamery Czwarty pakiet Brązowy o długości 1:30-2:00 godz.

Wiślana 37 Zwoleń

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 18:00
Wtorek:
08:00 - 18:00
Środa:
08:00 - 18:00
Czwartek:
08:00 - 18:00
Piątek:
08:00 - 18:00
Sobota:
08:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2014
Forma aktywności
Usługi
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
8111516900

PERFEKT-COM Wideofilmowanie Zwoleń Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę

Pracownicy

  • Mariusz Makowiecki Właściciel