Uroczyste Dekoracje

verified_user
4904 polubień
15 ulubione
1-go Maja 92
42-440 Ogrodzieniec, Polska
Poproś o informacje

Uroczyste Dekoracje Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma Uroczyste Dekoracje Ogrodzieniec od lat zajmuje się kompleksowym wykonywaniem dekoracji okolicznościowych. W swoich dekoracjach używamy zawsze świeżych kwiatów oraz wysokiej jakości materiałów. Aby podnieść komfort i bezpieczeństwo naszych klientów w dekoracjach stosujemy niepalne tkaniny wiedząc, iż połączenie światła, świec i materiałów może rodzić niebezpieczeństwo. Zwracam na to szczególną uwagę przy wyborze firmy wykonującej dekorację eventu.
Wypożyczamy pokrowce na krzesła, obrusy,świeczniki i wazony w kilkunastu wzorach.
Do naszej specjalności należą; Dekoracje sal weselnych,dekoracje weselne ślubne okolicznościowe, Dekoracje światłem, Dekoracje balonowe.
Usługi świadczymy na terenie woj ; śląskiego i małopolskiego w rejonach miast; Gliwice,Katowice,Sosnowiec,Będzin,Dąbrowa Górnicza,Zawiercie,Myszków,Częstochowa,Olkusz,Wolbrom,Kraków,tarnowskie Góry.

Firma oferuje

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie liczy się efekt. Firma Uroczyste Dekoracje od lat z pasją dba o wyjątkową oprawę imprez firmowych i uroczystości okolicznościowych, sprawiając, że pozostają one niezapomniane.

1-go Maja 92 Ogrodzieniec

Uroczyste Dekoracje Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę