IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów

verified_user
Czermin 61
39-304 Czermin, Polska
Poproś o informacje

Produkty z firmy IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów

IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma transportowa, doświadczona i znana doskonale w branży transportu w Polsce i poza granicami kraju. Systematycznie odbywamy kursy dla partnerów w zakresie transportu międzynarodowego drogowego związanego z przewozem towarów. Transport Ukraina, Mołdawia na wschodzie to doskonale znane kierunki w naszej firmie gdyż od wielu lat systematycznie dostarczamy towary do tych krajów jak również dla naszych partnerów importerów przywozimy różnego rodzaju towary z w/w krajów.

Poza Ukrainą i Mołdawią także południowa część Europy oraz transport Grecja, a także w kierunku Grecji również Rumunia, Bułgaria oraz Macedonia i Węgry. Najczęściej realizujemy zlecenia na transport do Rumunii dzięki czemu posiadamy bardzo korzystny transport drobnicowy w ofercie i zachęcamy do korzystania również z tej formy usług, które dostarczamy i proponujemy naszym klientom.

Firma IMPET to dynamicznie rozwijająca się firma transportowa, obecnie flota to prawie 40 nowoczesnych zestawów tir plandeki oraz firanki a także inne pojazdy do przewozu towarów. Poza kierunkami zagranicznymi nasze pojazdy realizują również zlecenia w Polsce i wykonują transport krajowy dla wielu partnerów. Poza transportem firma nasza to także profesjonalna spedycja. Spedycja Ukraina i spedycja Macedonia to doskonale znane wśród partnerów z własnymi środkami kierunki ale również inne w/w kraje. Ponadto firma posiada magazyn logistyczny to idealny magazyn przeładunkowy lub bufor towarów. Nasz magazyn przeładunkowy to także skład towarów, który optymalizuje koszta i jest idealnym rozwiązaniem dla logistyki. W południowo-wschodniej Polsce magazyn woj. podkarpackie powiat Mielec.

Firma oferuje

Oferujemy Państwu profesjonalny transport ciężarowy krajowy i międzynarodowy. Ponadto spedycja krajowa i zagraniczna oraz magazynowanie towarów.

Firma poszukuje

Partnerów biznesowych w zakresie transportu, spedycji oraz składowania towarów

Czermin 61 Czermin