Dystrybucja Ciast i Tortów Marlenka - Wiertex

verified_user
509 polubień
1 ulubione
Wronia 21
43-400 Cieszyn, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Dystrybucja Ciast i Tortów Marlenka - Wiertex

Fusy Sklep Cieszyn
Mennicza 16, Cieszyn
None
STOSZEK FRANCISZEK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ~CARO~ FRANCISZEK STOSZEK Cieszyn
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywn…
FIRMA HANDLOWA  PRZY SCHODACH  ADRIAN STRZĄDAŁA Cieszyn
None

Dystrybucja Ciast i Tortów Marlenka - Wiertex Informacje o firmie

Ogólne informacje

W 2003 roku Ormianin Gevorg Avetisyan wraz z siostrą założył we Frydku Mistku w Czeskiej Republice firmę MIKO International sro., która zaczęła produkować „cud z miodu", czyli torty Marlenka® wedle staroormiańskiej rodzinnej receptury. Pachnące, słodkie i wilgotne ciasto dostało swoją nazwę od pięknych: matki i córki właściciela. Do produkcji miodowników zastosowano starannie wybrane, najwyższej jakości składniki, m.in. naturalny miód sprowadzany z serca Beskidów.

Dzięki temu torty Marlenka® nie zawierają konserwantów ani barwników chemicznych i jako jedyne torty w Czechach dostały oznaczenie NATURAL PRODUCT oraz najwyższą klasę jakości "A" przyznawaną przez czeskiego ministra rolnictwa. Jednocześnie dzięki swojej recepturze produkty Marlenka® bardzo długo zachowują swoją świeżość, co wyróżnia je mocno na tle konkurencji.

Torty Marlenka® stały się coraz bardziej popularne wśród konsumentów w Czechach więc postanowiono zwiększyć obszar sprzedaży o kraje ościenne. I tak oto od 2005 roku miodowniki są importowane bezpośrednio przez moją firmę. Wkrótce staliśmy się głównym dystrybutorem w Polsce. Obecnie bezpośrednio docieramy głównie na Śląsk, do Krakowa, Wrocławia i od jakiegoś czasu również do Warszawy oraz Poznania i okolic tych miast. Naszymi klientami są właściciele restauracji, kawiarni, bufetów, firm cateringowych oraz sklepów delikatesowych.

Jeśli chcieliby Państwo wprowadzić produkty MARLENKA® do asortymentu swojego sklepu, kawiarni, bądź punktu gastronomicznego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego. Przedstawimy wówczas indywidualnie przygotowaną ofertę oraz warunki współpracy.

Wronia 21 Cieszyn

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
NIP
5482108648
Słowa kluczowe
Sklep spożywczy, Dystrybutor produktów gastronomicznych, Sklep ze słodyczami

Dystrybucja Ciast i Tortów Marlenka - Wiertex Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę