TEXCONCEPT SP Z O O

verified_user
ul. Ostrowska 398
61-312 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do TEXCONCEPT SP Z O O

Minkoncept Poznań
Czerwińskiego 16, Poznań
Minkoncept łączy kompetencje w zakresie marketingu targowego i nowoczesnego pro…
Tesla Pharm Sp. z o.o. Poznań
Węglowa 1 lok. 3 , Poznań
Tesla means innovative! We aim to provide maximum impact which will cry out, m…
STAMANN Poznań
Plonowa 1, Poznań
None
Scena Robocza Poznań
Grunwaldzka 22, Poznań
None

TEXCONCEPT SP Z O O Informacje o firmie

Ogólne informacje

Perfo Sp. z o.o. TEXCONCEPT S.K. jest dystrybutorem koncernu 3M, w zakresie folii okiennych, folii architektonicznych oraz systemów mat czyszczących i antypoślizgowych. Jesteśmy też dystrybutorem wykładzin targowych, eventowych, kontraktowych i innowacyjnych rozwiązań dla wystawiennictwa

Świadczymy usługi instalacji folii okiennych i architektonicznych oraz systemów mat 3M zgodnie z obowiązującymi normami oraz wytycznymi producenta.

Bierzemy udział w szeregu specjalistycznych szkoleniach i warsztatach, prowadzonych przez specjalistów 3M zarówno z Polski, jak i z Europy i USA. Kontakt z 3M Europe, w ramach prowadzonych projektów, oraz nieustanne doskonalenie merytoryczne i praktyczne pozwala nam na unikalną obsługę najbardziej prestiżowych klientów i najbardziej wymagających projektów.

Szeroka gama produktów podłogowych i dekoracyjnych dla wystawiennictwa, wraz z akcesoriami technicznymi dla wystaw, stoisk targowych – pozwala nam współpracować z najlepszymi.

Związanie się z koncernem 3M umożliwia nam oferowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie zabezpieczania i utrzymywania budynków, zwiększania wydajności energetycznej budynków czy realizację projektów architektonicznych. Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę wysokiej jakości produktów 3M do utrzymywania budynków, dla budownictwa i architektury; dla motoryzacji i transportu; dla przemysłu, dla wystawiennictwa i reklamy. Starannie dobrane rozwiązania zaspokoją zapotrzebowanie najbardziej wymagających klientów w zakresie m.in. mat wejściowych 3M™, folii okiennych 3M™, folii dekoracyjnych 3M™ Fasara™ do szkła, laminatów architektonicznych 3M™ Di-NOC™ etc.

Prowadzimy autoryzowaną i certyfikowaną działalność dystrybucyjno-wykonawczą w ramach ścisłej współpracy z światowymi koncernami:

3M Building Commercial Services - utrzymywanie i zabezpieczanie budynków komercyjnych w zakresie dystrybucji i instalacji systemów mat wejściowych oraz taśm antypoślizgowych
3M Renewable Energy Division - dobór i instalacje folii okiennych 3M powiązane z optymalizacją kosztów energii w budynku i specjalistycznym badaniem szkła
3M Architectural Market Division - dobór i instalacje folii i laminatów architektonicznych
3M Commercial Graphic - specjalistyczne folie do reklamy wizualnej , do transportu, do budynków komercyjnych
EXPO - szeroki wachlarz wykładzin welurowych i rozwiązań podłogowych i unikatowych na rynek wystawienniczy i eventowy
KONTRAKT - kompleksowa obsługa biurowców, hoteli, budynków szkolnych, instytucji w zakresie wykładzin dywanowych, innowacyjnych systemów podłogowych o strukturze włókna szklanego i winylu
AUTOMOTIVE - autoryzowana dystrybucja wykładziny do produkcji dywaników samochodowych.

Podział ten pozwala na szybką i sprawną wymianę wiedzy technicznej,produktowej i marketingowej, tak aby w pełni zaspokajać potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

ul. Ostrowska 398 Poznań

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 16:00
Wtorek:
08:00 - 16:00
Środa:
08:00 - 16:00
Czwartek:
08:00 - 16:00
Piątek:
08:00 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus
NIP
7792289390
Regon
300311423
Kategorie
obiekt przeznaczony do organizacji imprez usługi dystrybucyjne

TEXCONCEPT SP Z O O Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę