Tawerna Sesja

verified_user
Stefanowskiego 17
90-537 Łódź, Polska

Tawerna Sesja Informacje o firmie

Ogólne informacje

Tawerna umiejscowiona jest w samym sercu Politechniki Łódzkiej, to idealne i wymarzone miejsce do relaksu, zabawy i spotkań towarzyskich z przyjaciółmi lub drugą połową. Mieści się w zabytkowym budynku dawnej fabryki, co współgra z marynistycznym wystrojem, a szczególny klimat daje wisząca nad barem stara łódka oraz przepiękne ręcznie malowane na szkle witraże żeglarskie. Ciepła atmosferze przydaje rozpalony kominek. W pomieszczeniu głównym znajduje się duży ekran gdzie wyświetlamy ważne wydarzenia sportowe.

Tawerna to połączenie portowej włoskiej karczmy i zamiłowania do kuchni śródziemnomorskiej. Serwujemy tutaj przede wszystkim gorącą pizzę prosto z pieca oraz zimne piwo w tubach, żyrafach oraz wykwintne drinki. Również inne dania: tortille, kebaby, shoarmy, makarony, kanapki i sałatki. W manu każdy znajdzie coś dla siebie.

Naszą dewizą jest zadowolenie klienta, a atutem profesjonalna obsługa. Z nami spędzisz niesamowicie ciepłe chwile i odreagujesz od rzeczywistości, a ubawisz się na 10 skali Beauforta, bo my wykraczamy po za horyzonty. Ahoj!

Stefanowskiego 17 Łódź

Numery telefonów
Strony

Tawerna Sesja Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę