Tanner's Irish Pub

verified_user
ul. Wroniecka 21/1
61-763 Poznan, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Tanner's Irish Pub

Bar a Boo Poznan
Taczaka 11/2 , Poznan
Godziny przyjmowania zamówień z kuchni oraz pizzy: Poniedziałek: ✓ kuchnia do …
Le Targ Bistro & Bar Poznan
ul. Półwiejska , Poznan
Le Targ Bistro & Bar to miejsce tworzone po to, aby dzielić się z naszymi gośćm…
Para Bar Pierożki dim sum Poznan
Ratajczaka 17 , Poznan
Pierogi to potrawa, która łączy ludzi z całego świata. Można je przyrządzać na …
ROOM Restaurant & Bar Poznan
Stary Rynek 80/82 , Poznan
Typ kuchni: europejska W naszych stylowych wnętrzach możemy gościć ok. 200 o…

Tanner's Irish Pub Informacje o firmie

Ogólne informacje


Tanner's to klasyczny pub irlandzki z niepowtarzalną atmosferą i szeroką ofertą dla gości. Obsługa to pasjonaci, którzy przez wiele lat mieszkali w Irlandii oraz od wielu lat odwiedzają ją regularnie i starają się przenieść tamten klimat na poznański grunt. Współpracujemy z Fundacją Kultury Irlandzkiej oraz Towarzystwem Polsko - Irlandzkim.

Proponujemy duży wybór piw beczkowych - zarówno jasnych jak i wybór stoutów, piwo pszeniczne, różne rodzaje irlandzkiego ale oraz irlandzki cydr. Do dyspozycji gości jest również nasz Whisky Bar. W Tannersie dużą rolę gra muzyka na żywo. Koncerty, w większości akustyczne, z rozmaitych muzycznych zakamarków - głównie folk, blues, rock, muzyka improwizowana, odbywają się co weekend na naszej kameralnej scenie. W każdą środę odbywają się sesje irlandzkiej muzyki tradycyjnej. Muzycy przybliżają atmosferę Zielonej Wyspy wszystkim gościom na żywo. Tanner's, to dwa bary umieszczone na dwóch piętrach. Na 5 ekranach telewizyjnych pokazujemy wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe. Dysponujemy salą audiowizualną, gdzie odbywają się wieczory filmowe lub pokazujemy sport na żywo. Do dyspozycji gości oddajemy również piłkarzyki oraz dart. W zimie atmosferę podgrzewa kominek, a latem zapraszamy do ogródka zlokalizowanego na tyłach.

Tanner's to miejsce z charakterem i niepowtarzalnym klimatem w sercu Starego Miasta. Zapraszamy do odwiedzania, rezerwacji, a także zachęcamy do organizowania imprez zamkniętych.

ul. Wroniecka 21/1 Poznan

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
16:00 - 00:00
Wtorek:
16:00 - 00:00
Środa:
16:00 - 02:00
Czwartek:
16:00 - 02:00
Piątek:
16:00 - 04:00
Sobota:
13:00 - 04:00
Niedziela:
16:00 - 00:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
bar bar z muzyką na żywo kuchnia irlandzka

Tanner's Irish Pub Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę