Tabor Klimatyzacja Wentylacja

verified_user
Oświęcimska 79
43-100 Tychy, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Tabor Klimatyzacja Wentylacja

ELMAX-HURT Żywicki S.j. Tychy
ul. Orzeszkowej 15b , Tychy
Firma Elmax istnieje w Tychach od 1986 roku, hurtownia elektryczna powstała w r…
CONTENTUS Tychy
Towarowa 23A, Tychy
None
ALFA Elektromechanika Tychy
Wałowa 5, Tychy
None
Usługi Elektryczne Innowacja Tychy
Przemysłowa 13, Tychy
None

Tabor Klimatyzacja Wentylacja Informacje o firmie

Ogólne informacje

TABOR Klimatyzacja Wentylacja to prężnie rozwijająca się firma instalacyjna z branży klimatyzacji i wentylacji. Jesteśmy partnerem i autoryzowanym serwisem firmy DAIKIN, światowego lidera w dziedzinie klimatyzacji. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się urządzenia marki LG oraz GREE. Świadczymy usługi w zakresie montażu, a także serwisu instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, zarówno dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Zapewniamy bardzo wysoki standard techniczno – estetyczny naszych szczegółowo dopracowanych instalacji.W naszej codziennej pracy koncentrujemy się na zachowaniu wysokiej jakości, zarówno pod kątem sprawności działania systemu jak i walorów estetycznych. To dzięki naszym instalatorom, których wyposażamy w pełną gamę wysokiej klasy specjalistycznych narzędzi, którzy posiadają doświadczenie i kwalifikacje, pozwalające na wykonanie każdej instalacji fachowo i solidnie. Doskonały zespół oraz wciąż rosnąca grupa zadowolonych klientów, to najcenniejszy kapitał naszej firmy, który stale pomnażamy.Zawsze naszym klientom doradzamy w zakresie wyboru systemu (split, multisplit, VRV) oraz konkretnych urządzeń klimatyzacyjnych. Przed każdym złożeniem indywidualnej oferty dla klienta, proponujemy najbardziej optymalne i adekwatne rozwiązania montażowe,...

Firma oferuje

Oferujemy instalację oraz serwis systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, które poprawiają komfort przebywania w domu i w firmie. Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy DAIKIN. Uzupełnieniem naszej oferty są urządzenia marki LG oraz GREE. Współpracujemy z firmami Komfovent, Zehnder i Paul.

Firma poszukuje

Poszukujemy klientów, którzy potrzebują wysokiej jakości systemów klimatyzacji oraz wentylacji, które znacznie podwyższają standard i komfort przebywania w danych pomieszczeniach. Oferujemy nasze usługi zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym.

Oświęcimska 79 Tychy

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
7:00 - 16:00
Wtorek:
7:00 - 16:00
Środa:
7:00 - 16:00
Czwartek:
7:00 - 16:00
Piątek:
7:00 - 16:00
Sobota:
9:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Rok założenia
2011
Forma aktywności
Detal, Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
6462603687
Regon
241809692
Kategorie
instalacja klimatyzacji serwis klimatyzacji wykonawca instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Tabor Klimatyzacja Wentylacja Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę