Wawrzyniak D.W. Szkółka krzewów ozdobnych

verified_user
ul. Kwiatowa
63-800 Kunowo, Polska
Poproś o informacje

Wawrzyniak D.W. Szkółka krzewów ozdobnych Informacje o firmie

Ogólne informacje

Piękne i zadbane rośliny cieszą oko każdego właściciela ogrodu. Wszyscy chcemy otaczać się ładnymi rzeczami, a wielobarwna przestrzeń stworzona z unikalnych kwiatów i krzewów z pewnością do takich należy. Nasza szkółka wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów i oferuje szeroki asortyment różaneczników i azalii, pnącz oraz roślin żywopłotowych.Posiadamy duży wybór: drzew ozdobnychdrzew owocowychkrzewów ozdobnychroślin wrzosowatych.sadzonekPrócz roślin pojemnikowych prowadzimy sprzedaż bylin kopanych z gruntu.Przy punkcie sprzedaży wykopaliśmy staw, z którego czerpiemy wodę do podlewania terenu naszego dziewięcio hektarowego gospodarstwa. Co roku staramy się wprowadzać do asortymentu nowości, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy rozbudowane grono zaufanych Klientów. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.Przyjdź do nas, a doradzimy Ci wybór najlepszych drzew owocowych i krzewów ozdobnych do Twojego ogródka i sadu. szkółka szkólka wawrzyniak szkolka wawrzyniak rośliny krzewy danuta włodzimierz krzewy ozdobne ozdobne rośliny SZKÓŁKA WAWRZYNIAK

ul. Kwiatowa Kunowo

Numery telefonów
Strony
NIP
7851234782
Regon
630684060

Wawrzyniak D.W. Szkółka krzewów ozdobnych Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę