SYLMIET

verified_user
1958 polubień
43 ulubione
ul. Gliniana 73
91-336 Łódź, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do SYLMIET

Firma Produkcyjno-Handlowa LAMAR Rafał Jarczyński Łódź
None
Bestimus Wycena Nieruchomości - Rzeczoznawca majątkowy Łódź
Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego, Łódź
<p>Rzeczoznawca majątkowy sporządza operaty szacunkowe domów, mieszkań, działek…
Hurtownia Tkanin STANIK Łódź
Aleja Jana Pawła II 65, Łódź
<h5><b>Doświadczenie zbierane od początku działalności firmy “ STANIK “ od 1992…
Firma Sprzątająca Łódź CleanSystem.pl Łódź
Obywatelska 102/104, Łódź
Co wyróżnia naszą firmę: 1. Profesjonalizm: Nasi pracownicy są wykwalifiko…

SYLMIET Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma SYLMIET została założona w Łodzi w 1984 roku. Siedzibą firmy jest Łódź – Polska stolica mody. Firma specjalizuje się w produkcji koszul korporacyjnych oraz umundurowania. Specjalizujemy się w produkcji odzieży tupu BHP oraz firmowej i militarnej.Dzięki naszej odzieży, np. z logiem firmy, każde przedsiębiorstwo zostanie od razu zauważone. Gwarantujemy staranne oraz dokładne wykonanie zarówno odzieży mundurowej jak i służbowej, czy reklamowej. Szyjemy odzież z najlepszych materiałów dla Państwa satysfakcji oraz komfortu.Jesteśmy renomowanym producentem umundurowania, które szyjemy miedzy innymi dla policjantów, czy pracowników agencji ochrony. Ponadto nasza produkcja obejmuje wykonanie odzieży dla straży miejskiej.Posiadamy bogaty asortyment produktów, między innymi oferujemy duży wybór:artykułów mundurowychspodni mundurowychodzieży dla policjiprodukowanych mundurówodzieży mundurowej oraz firmowej uszytej na wymiarkoszul firmowych oraz korporacyjnychkoszul z logoitp.Jesteśmy doświadczonym producentem odzieży firmowej oraz koszul z wieloletnim doświadczeniem, co daje nam przewagę nad innymi firmami z branży. Zatrudniamy sprawdzonych oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy skrupulatnie dbają o każdy detal oferowanych przez nas produktów.Pragniemy sprostać indywidualnym oczekiwaniom Klientów, dlatego nieustannie poszerzamy nasz asortyment o produkcję innych typów odzieży, dopasowując się przy tym do nieustannie zmieniających się standardów na rynku.Chcemy...

ul. Gliniana 73 Łódź

Godziny otwarcia
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
7261010159
Regon
473269543

SYLMIET Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę