Studio Makijażu Permanentnego

verified_user
Franciszka Stróżyńskiego 9
61-688 Poznań, Polska

Studio Makijażu Permanentnego Informacje o firmie

Ogólne informacje

<html><body><p>Makijaż trwały pojawił się w Polsce w 1992 roku na 1 Kongresie Kosmetycznym PSK. Od tego momentu stał się usługą dla wszystkich kobiet, które mają alergię na kosmetyki.
Jako kosmetyczka- linergistka z ponad 16-letnim stażem zapraszam do [url=http://www.studioperfekcja.pl/makijaz-permanentny]salonu makijażu permanentnego w Poznaniu[/url].
Do mikropigmentacji używam specjalne do tego przeznaczone pigmenty.
Dzięki precyzyjnej aplikacji pigment w ciągu kilku lat ulega stopniowemu wchłanianiu oraz podlega naturalnym procesom złuszczania naskórka. Bez wzmacniania będzie stanie się coraz jaśniejszy.
Gdy [url=http://www.studioperfekcja.pl]makijaż permanentny[/url] zacznie znikać może zostać w każdym czasie na nowo zabarwiony. Można zdecydować się także na coś innego, na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany wizerunek.Czas ten zależy od użytego koloru, typu skóry, ekspozycji na słońce, zażywanych leków, wieku klientki.
Do swojej pracy nad makijażem używam najnowocześniejszą, niemiecką aparaturę z laserem. Charakteryzuje się ona niesamowitą precyzją w nakłuciach skóry. Przez co zabieg mikropigmentacji będzie dokładny.
Ważnym elementem stosowanym w mojej pracy są igły. Do dyspozycji mam ich 13 rodzajów. Gdy kartridż jest wyłączony, igła automatycznie chowa się w nasadce, co zapobiega przypadkowemu ukłuciu się.Można także uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi groźne choroby, np. wirusowe zapalenie wątroby czy aids.
Stosuję środki znieczulające na życzenie pacjentek.
W zależności od potrzeb, można za pomocą makijażu permanentnego:
oczom nadać wspaniały obrys
brwiom nadać piękny, naturalny kolor
ustom sprawić, że zmienimy ich kształt.
Wykonanie zabiegu pigmentacji nie niesie za sobą żadnego ryzyka.
Zazwyczaj po pigmentowaniu, skóra jest bardzo delikatna i wymaga aby specjalnie ją traktować. Pacjentka otrzymuje dokładne instrukcje jak pielęgnować skórę po zabiegu. Szczególnie nie zaleca się sauny parowej. Nie wolno okolicy poddanej pigmentacji myć. Należy natomiast dobrze nawilżać skórę.Makijaż permanentny bezpośrednio po zabiegu jest mocny.Po 4-7 dniach kolor blednie o około 40-50 % natężenia wyjściowego. Makijaż permanentny utrwala się ostatecznie po około 2-4 tygodniach i po tym czasie może być wykonane dopełnienie. Jest to bezpłatne.
Od kilku lat dużym zainteresowaniem cieszy się biotatuaż, który można wykonać także w moim Studio. To wzór na skórze wykonany za pomocą pigmentów, które wyłuszczą się ze skóry inaczej niż w przypadku tatuażu. Tatuaż biologiczny przeznaczony jest dla osób, które po kilku latach nie będą chciały określonego wzoru.
Aby makijaż permanentny poprawił właściwie naszą urodę uwzględniam kolor skóry, oczu, włosów i typ klientki. Określam kolor i kształt linii, które będą zmieniane wybranej części twarzy.
Jeżeli wybierzecie Panie moje Studio macie pewność, że usługa będzie wykonana na wysokim poziomie.</p></body></html>