Sklepdruku.pl

verified_user
101 polubień
Miła
26-600 Radom, Polska
Poproś o informacje

Sklepdruku.pl Informacje o firmie

Ogólne informacje

Drukujemy wielkoformatowo i cyfrowo oraz bezpośrednio w technologii UV. Można u nas zamówić poligrafię dla firm, bannery, druk UV na drewnie, płytach i foliach czy klasyczne produkty poligraficzne, takie jak wizytówki, teczki reklamowe, ulotki i papier firmowy. Specjalizujemy się w druku personalizowanym.Sklepdruku.pl zapewnia pełną obsługę reklamową. Dzięki naszej introligatorni, oferujemy druk i oprawę wydawnictw (np. katalogów szytych, kart menu czy notatników). Dzięki technologii frezowanie CNC możemy zaoferować druk i cięcie płyt (np. PVC, dibond) w dowolny kształt. Mamy w ofercie litery 3D zarówno frezowane, jak i podświetlane. Jesteśmy przygotowani na zlecenia niestandardowe! W razie wątpliwości służymy pomocą naszego Biura Obsługi Klienta i wsparciem wykwalifikowanych specjalistów. Nasze Studio Graficzne pomoże w przygotowaniu projektów i plików do druku. Dostarczamy gotowe zamówienia bez dodatkowych opłat.

Firma oferuje

druk materiałów reklamowych, cięcie i grawerowanie CNC, projektowanie graficzne, druk na szkle, druk na drewnie, reklama zewnętrzna, kasetony podświetlane, litery 3D, bannery, artykuły reklamowe, naklejki i etykiety samoprzylepne, fototapety, druk na folii, oprawy twarde książek, foldery szyte

Miła Radom

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
0:00 - 0:00
Informacje o otwarciu
zamówienia przyjmujemy 24/7
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus instagram
Rok założenia
2016
Forma aktywności
Usługi dla biznesu
NIP
9482281188
Regon
140531648

Sklepdruku.pl Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę