Pod Żurawiem. Gospodarstwo agroturystyczne

verified_user
361 polubień
135 ulubione
1
88-400 Skarbienice 1, Polska
Poproś o informacje

Pod Żurawiem. Gospodarstwo agroturystyczne Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jesteśmy gospodarstwem agroturystycznym , wynajmujemy pokoje gościnne z łazienkami , aneksami kuchennymi , tv , internetem - czynne cały rok , sezonowo domki i pole namiotowe . Organizujemy imprezy plenerowe nad jeziorem dla firm , stowarzyszeń i osób prywatnych .
Na terenie gospodarstwa mamy restaurację KADAIS , położenie idealnie nadaje się na rodzinne uroczystości takie jak : urodziny , jubileusze , komunie , chrzciny .. . Organizujemy również zabawy sylwestrowe , karnawałowe , spotkania firmowe połączone ze szkoleniem .
Naszym atutem jest położenie i to ,że wszystkie potrawy , nie wyłączając ciast i deserów powstają na miejscu. Wiele z tych dań to nasze autorskie przepisy :-)

1 Skarbienice 1

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook facebook
NIP
5621516725
Regon
92303559
Słowa kluczowe
Restauracja polska, Restauracja europejska,

Pod Żurawiem. Gospodarstwo agroturystyczne Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę