F.U.H. SANDBLAST ZBIGNIEW STASIELAK

verified_user
Pakosz 12
25-040 Kielce, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do F.U.H. SANDBLAST ZBIGNIEW STASIELAK

KCT Sp. z o.o. Kielce
, Kielce
KCT Sp. z o.o. oferuje systemy zabezpieczeń chemoodpornych i antykorozyjnych. S…
Kormal Kielce
Wolności 8/9, Kielce
None

F.U.H. SANDBLAST ZBIGNIEW STASIELAK Informacje o firmie

Ogólne informacje

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres prac skierowanych szczególnie do odbiorców z branży spożywczej, ale nie tylko. Ofertę kierujemy do browarów, winiarni, ale i wodociągów czy oczyszczalni. Zapewniamy zawsze fachowe i profesjonalne wykonywanie usług, a nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy realizują prace terminowo i bez zbędnego angażowania Klientów.Oferujemy usługi związane z: czyszczeniem metodą strumieniowo-ściernąmalowaniem i nanoszeniem farb antykorozyjnych na elementy stalowe, drewniane, betonowenakładaniem powłok ochronnych na konstrukcje stalowewykonywaniem prac renowacyjnychW bogatej ofercie naszej firmy można również znaleźć usługi dotyczące montażu pokryć dachowych z pap termozgrzewalnych i folii PCV, a także zabezpieczenie elewacji i fasad.Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy miłą obsługę i korzystne ceny! Firma Sandblast specjalizuje siÄ™ w pracach antykorozyjnych piaskowaniu konstrukcji stalowych nakĹ‚adanie powĹ‚ok antykorozyjnych renowacja zbiornikĂłw na sypkie jak i ciekĹ‚e produkty spoĹĽywcze oraz zbiornikĂłw do wody pitnej. Kielce woj. Ĺ›wiÄ™tokrzysk piaskowanie - malowanie konstrukcji stalowych

Pakosz 12 Kielce

Numery telefonów
Strony
NIP
9591508076
Regon
260029775
Słowa kluczowe
powłoki antykorozyjne, filtry, odżelazianie silosy

F.U.H. SANDBLAST ZBIGNIEW STASIELAK Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę