Ziemvit. FPH. Hurtownia owoców i warzyw

verified_user
ul. Kolejowa
36-100 Kolbuszowa, Polska
Poproś o informacje

Ziemvit. FPH. Hurtownia owoców i warzyw Informacje o firmie

Ogólne informacje

Branżą, w której działa Ziemvit. FPH. Hurtownia owoców i warzyw jest hurtownia owoców. Krajem, w którym znajduje się Ziemvit. FPH. Hurtownia owoców i warzyw, jest Polska, natomiast siedziba firmy znajduje się w Kolbuszowa.

Niestety nie posiadamy szczegółowych informacji o ofercie firmy i produktach, dlatego sugerujemy wysłanie zapytania o informacje lub skontaktowanie się telefonicznie: +48172273096

Możesz odwiedzić siedzibę firmy Ziemvit. FPH. Hurtownia owoców i warzyw. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, kieruj się do adresu: ul. Kolejowa , 36-100 Kolbuszowa, Polska.

Użyj współrzędnych geograficznych lokalizacji firmy: 50,24404, 21,78158, aby łatwo dotrzeć do podanego adresu za pomocą nawigacji GPS.

ul. Kolejowa Kolbuszowa

Numery telefonów
Strony
NIP
8141000147
Regon
690292436
Kategorie
hurtownia owoców hurtownia owoców i warzyw

Ziemvit. FPH. Hurtownia owoców i warzyw Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę