DIAVOLO

verified_user
2357 polubień
1138 ulubione
ul. Jana Otto 15
64-140 Włoszakowice, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do DIAVOLO

Pierogarnia Stara Kuznia Włoszakowice
Kurpińskiego 14, Włoszakowice
Pierogarnia „Stara Kuźnia" - miejsce stworzone po to, aby choć na kilka chwil m…

DIAVOLO Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nie sposób nie zwrócić uwagi na piękny budynek z muru pruskiego znajdujący się w centrum Włoszakowic. Przez blisko 300 lat był w nim dom mieszkalny. Po gruntownym remoncie i aranżacji budynek pozostał domem … dobrej atmosfery i dobrego smaku. To restauracja „Riposta”.

Wnętrze obiektu wyremontowano z bardzo dokładnie z wielką dbałością o szczegóły. Pozostawiono drewnianą więźbę podtrzymującą dach, dzięki czemu restauracja zyskała klimat przyjaznego i miłego dla gości domu. Wnętrze wzbogacają historyczne drobiazgi – wiekowa lampa, stary radioodbiornik, czy … wyremontowany motocykl.

Wyposażenie lokalu wykonano w stylu przypominającym przytulne domowe pomieszczenia. Ciepły klimat lokalu podkreśla dyskretne światło sączące się przez stylowe okna. Miejsce to przyciąga nie tylko świetną atmosferą lecz także doskonałą kuchnią polską.

- Tradycyjną, lecz podaną w zupełnie nowej aranżacji – mówi Andrzej Kaminiarz, właściciel restauracji. – Stawiamy nie tylko na doskonały smak. Również na estetykę każdego szczegółu. Staramy się aby gastronomia w naszym wykonaniu była dziełem sztuki.

Walory restauracji „Riposta” poznali nie tylko mieszkańcy Włoszakowic. Miejsce to odwiedza coraz liczniejsza grupa klientów z regionu. Na doskonałe potrawy przyjeżdżają nawet osoby z miejscowości odległych o kilkadziesiąt kilometrów.

Doskonałą kuchnia to jeden z atutów lokalu. Innym z pewnością jest przemyślany układ pomieszczeń. Dzięki temu, gdy w restauracji organizowana jest impreza zamknięta, wykorzystuje się górną kondygnację, a dół pozostaje stale dostępny dla każdego z klientów. W lokalu można zorganizować każdą imprezę towarzyską. Zadbano o miejsce, w którym może wystąpić kameralny zespół muzyczny, który zadba o to, aby dobra muzyka współgrała z zamówionymi potrawami.

- W każdy piątek organizujemy wieczory klubowe przy dobrej muzyce – dodaje Andrzej Kaminiarz. – Zauważyłem, że ludzie są już znudzeni słuchaniem muzyki odtwarzanej z popularnych nośników. Chcą zobaczyć muzyków na żywo, a ich twórczość odbierać całym sobą.

„Riposta” położona jest w bardzo dobrym miejscu Włoszakowic – przy skrzyżowaniu dróg na Leszno i Boszkowo. To dodatkowy atut lokalu, którego nie sposób nie zauważyć. Już teraz widać, że ma szansę stać się gastronomiczno – klubową wizytówką regionu. Kto jeszcze tu nie zawitał niech żałuje.

ul. Jana Otto 15 Włoszakowice

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
12:00 - 22:00
Wtorek:
12:00 - 22:00
Środa:
12:00 - 22:00
Czwartek:
12:00 - 22:00
Piątek:
12:00 - 22:00
Sobota:
10:00 - 02:00
Niedziela:
10:00 - 22:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
NIP
6971253793
Regon
410270771
Kategorie
knajpa
Słowa kluczowe
Pizzeria, Tania restauracja, Restauracja grillowa

DIAVOLO Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę