RENSYS SP Z O O

verified_user
30 polubień
ul. Poznańska 62/44
60-853 Poznań, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do RENSYS SP Z O O

SunErgo sp. z o.o. Poznań
al. Niepodległości 51/1, Poznań
Naszym celem jest zaproponowanie Państwu rozwiązania, które pozwoli na uzyskani…
ENERIT Poznań
ul. Saperska 46f/16 , Poznań
Na tej stronie dowiedz się więcej o kolektorach słonecznych jak i pozostałych o…
Siliton Poznań
Pokrzywno 4a, Poznań
Jesteśmy firmą instalacyjną z Poznania, która swoim zasięgiem obejmuje całą Pol…
Inelt Poznań
Kazimierza Wielkiego 24/26 m.5, Poznań
Wykonujemy usługi elektrotechniczne realizując inwestycje budowlane oraz świadc…

RENSYS SP Z O O Informacje o firmie

Ogólne informacje

Domeną naszej firmy jest kompleksowe wykonywanie dokumentacji projektowej farm wiatrowych, niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę.
Podejmujemy się projektowania zarówno pojedynczych siłowni wiatrowych jak i dużych farm wiatrowych.
Istnieje także możliwość opracowania projektów wykonawczych całych farm wiatrowych. Zakres oraz szczegóły są kwestią uzgodnienia.
Poza tym posiadamy duże doświadczenie przy projektowaniu linii kablowych SN i WN. Zarówno na krótkich odcinkach jak i kilkudziesięciokilometrowych.
Projektujemy linie kablowe, które są nieodzowną częścią parków wiatrowych, wykonujemy również niezależne projekty takie jak przebudowa czy modernizacja istniejących już linii.
Projektujemy stacje elektroenergetyczne na potrzeby farm wiatrowych, jak również podejmujemy się projektów modernizacji i rozbudów stacji dla energetyki zawodowej i przemysłu.
Projektujemy także stacje transformatorowe SN/nn.
Poza głównym nurtem naszej działalności, zajmujemy się także cięgle rosnącym w Polsce rynkiem farm fotowoltaicznych. W ramach naszych usług, zajmujemy się analizą i koncepcjami budowy takich farm.
Jednym z zakresów naszych działań są również inne przyłącza energetyczne, niezwiązane z parkami wiatrowymi. Z powodzeniem projektujemy zasilania różnych budynków, w tym dużych zakładów przemysłowych, fabryk czy hal. Projektujemy całą energetykę po stronie średniego napięcia, wliczając w to stanowiska transformatorowe, rozdzielnice SN jak i budynki, w których mogą się opcjonalnie znajdować, a także linie kablowe łączące ze sobą wszystkie te elementy.
Zajmujemy się także doradztwem i konsultacjami technicznymi dotyczącymi projektów i rozwiązań elektroenergetycznych farm wiatrowych jak i innych obiektów energetycznych oraz opracowaniem koncepcji rozwiązań technicznych. W razie potrzeby przedstawiamy alternatywne warianty oraz założenia projektowe. Wykonujemy plany inwestycyjno – finansowe. Naszym klientom pomagamy również w zdobyciu niezbędnej dokumentacji formalno – prawnej. Dokonujemy uzgodnień z operatorem sieci oraz koordynujemy wykonawstwo niezbędnych opinii, specyfikacji i ekspertyz wymaganych w budownictwie obiektów elektroenergetycznych.

W celu bardziej szczegółowego omówienia naszej propozycji i ewentualnej możliwości współpracy z przyjemnością spotkamy się z Państwem w siedzibie naszej firmy albo też w innym dogodnym dla Państwa miejscu.

ul. Poznańska 62/44 Poznań

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Regon
301612865
Słowa kluczowe
Usługi związane z energią słoneczną,

RENSYS SP Z O O Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę