MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki

verified_user
Polna 3b
39-300 Mielec, Polska
local_parking
10 miejsc parkingowych
Poproś o informacje

Produkty z firmy MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki

MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jesteśmy firmą, która od początku wiedziała, że jakość to dla klienta w branży motoryzacyjnej rzecz bezcenna. Dlatego postawiliśmy na wysoce precyzyjny i niezwykle dokładny sprzęt diagnostyczno - nastawczy dzięki czemu wiemy, że naprawiane turbiny to sprawdzone części. Kontrolujemy turbosprężarki na każdym etapie począwszy od procesu czyszczenia, piaskowania poprzez wyważanie wirników na średnich obrotach aż do wysokich obrotów ponad 200 tys/obr. na minutę. Dzięki temu jesteśmy pewni, że Państwa turbosprężarki to dobrze zregenerowane części, które przy prawidłowej eksploatacji jeszcze długo posłużą.

Należy bowiem pamiętać, że przed montażem należy usunąć przyczyny uszkodzenia turbiny. Staramy się dbać o klienta jak najlepiej, dlatego udzielamy również wskazówek gdyż większość z wybiórczej ilości reklamacji jakie realizujemy to niestety błędy montażu a raczej brak usunięcia prawdziwych przyczyn uszkodzenia turbo. Udzielamy gwarancji na nasze turbosprężarki na okres 12 miesięcy. Poza naprawą nasza firma to także wysyłka turbin do klientów, skup oraz wymiana.

Regenerujemy nie tylko standardowe zwykłe turbiny. Do samochodów osobowych i dostawczych również w pakiecie naszych usług regeneracja turbosprężarek ze zmienną geometrią i regeneracja turbin z modułami, elektronicznym sterowaniem. Pełen pakiet i wachlarz do wyboru. Standardowe typowe turbiny posiadamy od ręki z magazynu. Krótkie terminy, atrakcyjne ceny i jakość.

Firma oferuje

Solidną jakość, gwarancję usług, atrakcyjne warunki współpracy

Firma poszukuje

Partnerów biznesowych, serwisów, warsztatów, dystrybutorów, firmy z branży motyzacyjnej

Polna 3b Mielec

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
7:00 - 15:00
Wtorek:
7:00 - 15:00
Środa:
7:00 - 15:00
Czwartek:
7:00 - 15:00
Piątek:
7:00 - 15:00
Parking
Firma posiada parking o pojemności ok. 10 miejsc
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Rok założenia
2000
Forma aktywności
Hurt, Detal, Usługi, Produkcja, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Prywatny zakład
NIP
817-175-41-64
Słowa kluczowe
turbosprężarki, regeneracja turbin, regeneracja turbosprężarek, turbosprężarki ze zmienną geometrią, turbosprężarki ze sterownikiem, turbosprężarki z modułami elektronicznymi, naprawa turbosprężąrek, regeneracja turbo, naprawa turbo, serwis, Mielec, radka, podkarpacie