PUREGREEN S.C.

verified_user
8850 polubień
2 ulubione
Owadów 24B
26-332 Sławno, Polska
Poproś o informacje

PUREGREEN S.C. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Sklep Puregreen - bogaty wybór wolnoobrotowych wyciskarek do soków, żywności ekologicznej / bio, naturalnych kosmetyków bio, zdrowej żywności oraz Superfoods.
Wszystkie sprzedawane przez nas produktu mają na celu poprawę jakości życia. Proponujemy wyłącznie ekologiczne produkty, ponieważ uważamy, że jest to recepta na aktywne i satysfakcjonujące funkcjonowanie. Rozwiązania takie jak wyciskarka do owoców i warzyw czy organiczne orzechy piorące cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które chciałby prowadzić zdrowy i przyjazny dla środowiska tryb życia. Wszystkie artykuły dostępne w naszym sklepie zostały dokładnie przetestowane. Co więcej, z urządzeń takich jak wyciskarka do soku korzystamy także na co dzień. Takie działania dają nam pewność, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania oraz pomoże poprawić kondycję i stan zdrowia. epie są przez nas dokładnie testowane, a dodatkowo wiele z nich stosujemy lub używamy na co dzień. W naszej ofercie znajdą państwo produkty z takich kategorii jak: kosmetyki naturalne, suplementy diety, produkty ekologiczne, produkty organiczne (Bio), zdrowa żywność oraz wiele innych. W trosce o zdrowie naszych klientów, staramy się oferować jak najwięcej produktów posiadających europejskie certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość czy też ekologiczne (organiczne) pochodzenie. Staramy się wybierać dla Państwa produkty światowej klasy, jednocześnie oferując je po możliwie przystępnych cenach. Dążymy do ciągłego poszerzania naszej oferty oraz dokładamy wszelkich starań aby zakupy u nas były dla Państwa łatwe i przyjemne. Naszym celem numer jeden jest satysfakcja klientów .

Owadów 24B Sławno

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Sobota:
09:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube google-plus twitter
Słowa kluczowe
Hurtownia/sklep, Sklep ze zdrową żywnością, Sklep z artykułami domowymi

PUREGREEN S.C. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę