Majuri Centrum Relaksu i Ajurwedy

verified_user
Piastowska 15
10-023 Olsztyn, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Majuri Centrum Relaksu i Ajurwedy

IZIS Gabinet masażu i podologii Izabela Czaplicka Olsztyn
<p>Bardzo często mamy różnego rodzaju problemy, z którymi nie wiemy jak sobie …
Centra Terapii Boreliozy BioRife Oddział Olsztyn Olsztyn
Stefana Żeromskiego 2/2, Olsztyn
Zapraszamy do naszych Oddziałów w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Słupsku, Szcze…
Zdrowe Nogi Gabinet Podologiczny Olsztyn
Krzysztofa Mrongowiusza 7/1a, Olsztyn
Gabinet podologiczny w Olsztynie wykonujący usługi w zakresie podologii. Strona…
Masaże lecznicze i relaksacyjne - Alicja Banaszek Olsztyn
Generała Leopolda Okulickiego 2, Olsztyn
Oferuję masaż leczniczy masaż leczniczy masaż gorącymi kamieniami masaż bańką c…

Majuri Centrum Relaksu i Ajurwedy Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jedyne takie miejsce na planecie:) Wszystko co pozwoli ci powrócić do Twojego naturalnego stanu harmonii znajdziesz w naszym centrum Poczuj się naturalnie, poczuj się sobą, odzyskaj radość i harmonię. Centrum prowadzi instruktorka fitness ( specjalizacja: ćwiczenia psychofizyczne - joga, relaksacja, medytacja), masażystka, terapeutka ajurwedy. Swą wiedzę i doświadczenie zdobywała w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych. Centrum jest odpowiedzią na jej życiowe pasje którymi od wielu lat jest medytacja, ajurweda oraz masaż. Co mamy dla Ciebie?: - Relaksacja za pomocą technik jogi i medytacji (m.inn. pranajama, techniki oddechowe, medytacja z dźwiękiem, yoga nidra) - Ajurweda (konsultacje ajurwedyjskie: dobór diety, zabiegów i masaży adekwatnie do dominującego typu psychofizycznego – doszy) - Masaże ajurwedyjskie: Abhyanga, Udvartana, Rathnaabhyanga, Shirodhara, Shiroabhyanga oraz masaż Lomi Lomi Nui, tajski masażu stemplami ziołowymi jak również terapia oparta na metodzie Brandona Raynora ( jako jedyni w kraju) Do każdego zabiegu sesja relaksacji gratis! - Sklepik, a w nim starannie wyselekcjonowane organiczne, naturalne, ekologiczne, mineralne, ajurwedyjskie oraz arabskie kosmetyki Majuri - Prawdziwe piękno pochodzi z natury Cennik: Dojeżdżamy do klienta. W karnetach najtaniej. W ofercie także bony podarunkowe oraz pakiety "Babski Wieczór Spa" Ceny podane w kolejności: 60 minut/90 min/120 min/ Cena kosmetyku do karnetu* KARNETY W przypadku korzystania w ramach karnetu –...

Piastowska 15 Olsztyn

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
gabinet medycyny alternatywnej masażysta spa

Majuri Centrum Relaksu i Ajurwedy Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę