S.P.&Victoria's Sp. z o.o.

verified_user
ul. Pokoju 14/5
41-600 Świętochłowice, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do S.P.&Victoria's Sp. z o.o.

S.P.&Victoria's Sp. z o.o. Świętochłowice
Pokoju 14, Świętochłowice
Jesteśmy sklepem internetowym czynnym całą dobę. Zrobisz u nas zakupy o każdej …
REDWANC ALICJA Świętochłowice
BYTOMSKA 16 , Świętochłowice
None

S.P.&Victoria's Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Kochamy biżuterię - WPRAWIA W DOBRY NASTRÓJ Marka Victorias wywodzi się ze sprzedaży produktów branży modowej. Ostatnie kilka lat wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży biżuterii srebrej i sztucznej, którą sprzedawaliśmy w sklepach stacjonarnych. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy zainspirowali nas do otwarcia sklepu internetowego. Kochamy to co robimy, dlatego nasza biżuteria jest oryginalna i niepowtarzalna. Pozwalamy kobietom poczuć się wyjątkowo, dbamy o różnorodność, styl i charakter oferowanej biżuterii. Obserwujemy światowe tredny i wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych form i pomysłów. Nasz asortyment to kobieca biżuteria - bransoletki, łańcuszki, komplety, pierścionki, kolczyki wkrętki oraz kolczyki z zapięciem angielskim. Dużym zainteresowaniem cieszy się biżuteria tzw. "celebrytki" oraz biżuteria ceramiczna. Ambicją naszej firmy jest oferowanie biżuterii najwyższej jakości, która wprawi naszych klientów w dobry nastrój.

ul. Pokoju 14/5 Świętochłowice

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook pinterest
Kategorie
jubiler

S.P.&Victoria's Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę