Biuro Rachunkowe EASY TAX

verified_user
Karola Hermisza 15
41-800 Zabrze, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Biuro Rachunkowe EASY TAX

GP. Paprotny G. Zabrze
ul. Strzelców Bytomskich , Zabrze
Biuro rachunkowe GP działa na terenie Zabrza. Oferujemy: prowadzenie ksiąg rach…
BIURO RACHUNKOWE TYNKA JUSTYNA WARWAS Zabrze
ZAOLZIAŃSKA 11, Zabrze
Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
Biuro Rachunkowe AFIN Adam Urbańczyk Zabrze
ul. Franklina Roosevelta 118/204, Zabrze
None
PODATKOWE BIURO RACHUNKOWE Zabrze
ul. Krakowska 39a/1 , Zabrze
Księgowość finanse i usługi podatkowe dla klientów indywidualnych małych i śred…

Biuro Rachunkowe EASY TAX Informacje o firmie

Ogólne informacje

EASY TAX to coś więcej niż zwykłe biuro rachunkowe. To profesjonalizm na najwyższym poziomie. Nasze biuro to gwarancja prawidłowości, terminowości rozliczeń z organami podatkowymi i ZUS oraz profesjonalne i rzetelne usługi księgowe oraz kadrowo- płacowe. Wieloletnie doświadczenie oraz bogata wiedza to atuty naszej firmy. Zasadniczą uwagę przywiązujemy do dostarczania naszym Klientom rzetelnej informacji na temat ich sytuacji finansowej, która pozwala na łatwiejsze podejmowanie ważnych, strategicznych decyzji.

Nasza wykwalifikowana kadra posiada certyfikaty wydane przez Ministra Finansów dotyczące wymogów kwalifikacyjnych określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe na podstawie ustawy o rachunkowości . Posiadając ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, zapewniamy naszym klientom poczucie całkowitego bezpieczeństwa i komfortu.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych w oparciu o ustawę o rachunkowości jak również międzynarodowe standardy rachunkowości. Przygotowujemy raporty dla międzynarodowych grup kapitałowych zgodne z wymogami Klienta w językach angielskim bądź włoskim.

Pomagamy w rejestracji działalności gospodarczej oraz wyborze formy organizacyjno - prawnej.

Dla Klientów posiadających swój własny dział księgowy oferujemy wsparcie w zakresie implementacji systemów księgowych, tworzenia i wdrażania procedur księgowych oraz nadzór księgowy.

EASY TAX to Twój profesjonalny księgowy. To Twoje wsparcie w biznesie.

Karola Hermisza 15 Zabrze

Biuro Rachunkowe EASY TAX Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę