Paren - Firany, Zasłony, Karnisze, Rolety Grzegorz Pałka

verified_user
Piłsudskiego 8
32-340 Wolbrom, Polska
Poproś o informacje

Paren - Firany, Zasłony, Karnisze, Rolety Grzegorz Pałka Informacje o firmie

Ogólne informacje

Na rynku istniejemy już od prawie 20 lat. Nasza działalność wzięła się z zamiłowania do dekoratorstwa, dobrego stylu i chęci realizowania nowych projektów. Zaczynając od małego sklepu z firanami, naszą działalność uzupełniliśmy o pracownię szycia i modelowania oraz kompleksową obsługę związaną ze sprzedażą rolet i karniszy. Nasz sklep to miejsce, które zadba o wystrój Twoich okien „od A do Z” . Przechodząc przez etapy POMIARÓW -> PROJEKTU -> REALIZACJI -> MONTAŻU, surowe wnętrze uzupełnimy elementami nadającymi mu ciepła, estetyki i charakteru. Jesteśmy firmą, która pomoże Ci stworzyć wnętrze na miarę Twoich oczekiwań! Zapraszamy! PAREN – Wszystko dla Twoich okien

Piłsudskiego 8 Wolbrom

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 16:45
Wtorek:
09:00 - 16:45
Środa:
09:00 - 16:45
Czwartek:
09:00 - 16:45
Piątek:
09:00 - 16:45
Sobota:
09:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
Kategorie
zasłony, firanki, karnisze

Paren - Firany, Zasłony, Karnisze, Rolety Grzegorz Pałka Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę