Candelux Sp. z o.o. Oświetlenie

verified_user
aleja Roździeńskiego 188
40-001 Katowice, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Candelux Sp. z o.o. Oświetlenie

BestLighting.pl Specjalistyczne oświetlenie LED Katowice
<p>Innowacyjne oświetlenie LED - oświetlenie energooszczędnych. Zyskaj dostęp d…
X MED INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA Katowice
ul. Brynowska 63/68 , Katowice
None
CALLA Katowice
ul. Kochłowicka 63 , Katowice
Zrzeszamy doświadczonych specjalistów z obszarów: architektura krajobrazu ogrod…
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Katowice
ul. Krakowska 76 , Katowice
Przedsiębiorstwo "Suprabit" sp. j. z siedzibą w Katowicach istnieje na polskim …

Candelux Sp. z o.o. Oświetlenie Informacje o firmie

Ogólne informacje

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe CANDELUX Sp. z o.o. powstało w 1989 roku. Początkowo, pod nazwą Optyka Sp. z o.o. zajmowało się projektowaniem i wytwarzaniem elementów optycznych do symulatorów lotu. Również, jako jedno z nielicznych prywatnych przedsiębiorstw projektowało i wytwarzało urządzenia z zastosowaniem technik laserowych. Spadek zainteresowania rynku wyrobami Firmy spowodował w 1992 roku dość radykalne zmiany. Zmieniło się i powiększyło do 5 osób grono udziałowców Firmy, którzy postanowili skierować działalność na inne tory i rozpocząć ekspansję Firmy na rynku oświetleniowym, w dziedzinie projektowania i realizacji dostaw systemów oświetlenia. Zmieniona została również nazwa Firmy na CANDELUX Sp. z o.o. i pod tą nazwą przedsiębiorstwo działa do dnia dzisiejszego. Od samego początku podstawą działania Firmy było profesjonalne projektowanie systemów oświetlenia oraz kompleksowa realizacja dostaw sprzętu oświetleniowego, zarówno pod kątem własnych projektów, jak i indywidualnych zamówień Klientów. Ponieważ celem nadrzędnym firmy CANDELUX zawsze było maksymalne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klientów, oferta Firmy stopniowo zmieniała się i poszerzała, dostosowując do potrzeb rynku. Zwiększała się liczba partnerów zagranicznych Firmy, a co za tym idzie ciekawość i różnorodność oferty. W 1995 roku Firma uruchomiła produkcję własnych opraw oświetleniowych, których asortyment stale się poszerza. Zwiększył się również zakres usług świadczonych przez firmę...

aleja Roździeńskiego 188 Katowice

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 17:00
Wtorek:
08:00 - 17:00
Środa:
08:00 - 17:00
Czwartek:
08:00 - 17:00
Piątek:
08:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
architekt krajobrazu projektowanie oświetlenia zewnętrznego sklep z oświetleniem

Candelux Sp. z o.o. Oświetlenie Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę