Dzx.pl Sp. z o.o.

verified_user
Pomorska 58
70-812 Szczecin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Dzx.pl Sp. z o.o.

DR. THIEL POLSKA Szczecin
Os. Kasztanowe 16, Szczecin
Nasza szczegółowa oferta produktowa obejmuje m.in. plandeki i siatki na kontene…
Stemrad. Pachół R. Szczecin
ul. Gen. Fieldorfa , Szczecin
Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń w wodzie włoskich mar…
MJB Film Szczecin
ul. Łabędzia 30 Lok. , Szczecin
Sklep internetowy oferujący tanie ubranka dla niemowląt i dzieci marki Primark.…
VEST GROUP Szczecin
Jagiełły 15, Szczecin
Sprzedaż odzieży i akcesoriów taktycznych. W ofercie także g<a rel="nofollow" t…

Dzx.pl Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

Firma DZX dysponuje maszynami Kornit Digital – wiodącego producenta przemysłowych rozwiązań do druku bezpośredniego na odzieży. Od rozpoczęcia działalności w 2010r., mieliśmy okazję współpracować z wieloma krajowymi i zagranicznymi markami odzieżowymi oraz agencjami reklamowymi. Z naszych usług korzystają obecnie firmy z całej Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, Kanady czy Chin. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poparte tysiącami wykonanych nadruków. Technologia Dysponujemy najnowszej generacji maszynami Kornit – unikalnymi w Polsce. Maszyny Kornit zaprojektowane są specjalnie z myślą o druku na tekstyliach. Gwarantują one powtarzalną, najwyższą jakość wydruków. Naszą pracę opieramy o technologię NeoPigment, zapewniającą znacznie większą trwałość nadruku niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Oferta Wykonujemy nadruki na materiałach własnych lub dostarczonych przez Klienta, stosując innowacyjną technikę DTG. Realizujemy zarówno zamówienia hurtowe, jak i indywidualne. Prowadzimy sklep internetowy Koszulkomat.eu, oferujący odzież męską, damską, dziecięcą i gadżety z dowolnymi – autorskimi lub gotowymi, nadrukami. Działamy na skalę międzynarodową. Misja Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań o bezkonkurencyjnej jakości i trwałości, dbając o możliwie najniższe koszty, także w przypadku niewielkich nakładów. Aby spełnić oczekiwania naszych międzynarodowych Partnerów, musimy działać szybko, kompleksowo i bezbłędnie. Misję tę realizujemy, dzięki zaawansowanym maszynom...

Pomorska 58 Szczecin

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 15:00
Wtorek:
08:00 - 15:00
Środa:
08:00 - 15:00
Czwartek:
08:00 - 15:00
Piątek:
08:00 - 15:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus
Kategorie
sprzedaż internetowa

Dzx.pl Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę