KBJ. Hydraulik Łask. Sklep hydrauliczny. Kotły Co łódzkie. Pompy ciepła

verified_user
9 Maja 72
98-100 Łask, Polska

KBJ. Hydraulik Łask. Sklep hydrauliczny. Kotły Co łódzkie. Pompy ciepła Informacje o firmie

Ogólne informacje

Tym, co charakteryzuje naszą firmę, to zasada, że Klientowi staramy się zaoferować rozwiązanie adekwatne do jego potrzeb. Nie staramy się sprzedać zawsze i mimo wszystko. To, że jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu producentów, pozwala nam na wybranie optymalnego produktu. Nie jesteśmy zobligowani do promowania jednej firmy - nasza propozycja to wynik analizy oczekiwań Klienta (jakość produktu, koszt eksploatacji, renoma producenta, dostęp do części i serwisu itp).

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej bogatej oferty produktów, mając nadzieję, że będziemy mogli sprostać oczekiwaniom, a nasza solidność i fachowa obsługa powiększy grono zadowolonych klientów.

9 Maja 72 Łask

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:30 - 17:00
Wtorek:
07:30 - 17:00
Środa:
07:30 - 17:00
Czwartek:
07:30 - 17:00
Piątek:
07:30 - 17:00
Sobota:
07:30 - 12:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus
Kategorie
hydraulik sklep hydrauliczny sklep narzędziowy

KBJ. Hydraulik Łask. Sklep hydrauliczny. Kotły Co łódzkie. Pompy ciepła Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę