Wypożyczalnia sprzętu budowlanego PABLO

verified_user
Strzelecka 2
32-700 Bochnia, Polska
Poproś o informacje

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego PABLO Informacje o firmie

Ogólne informacje

Pablo - Twój partner na budowie. Dlaczego? Ponieważ zawsze możesz na nas liczyć w sytuacji gdy potrzebujesz sprzęt na budowę lub do ogrodu. Możesz go u nas: 1. Wynająć - na dogodnych warunkach, 2. Kupić - w korzystnej cenie, 3. Naprawić swój uszkodzony - gdy jeszcze jest to możliwe. Więcej, nasi doradcy odpowiedzą na każde Twoje pytanie oraz pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu. Na rynku wynajmu jesteśmy od pięciu lat, gdzie od 2014 roku poszerzyliśmy zakres działalności i staliśmy się dystrybutorem wielu znanych producentów sprzętu na budowę jak i do ogrodu. Klientom oferujemy praktyczną wiedzę na temat proponowanych urządzeń, ponieważ niejednokrotnie posiadamy go w ofercie wypożyczalni. Znajdziesz u nas takie marki jak: Makita, Wacker Neuson, Kreber, JCB, Project, Endress, Fogo, Starmix, Menzer, Enar, NivelSystem i wiele innych. Ponadto, specjalnie dla Ciebie, od 2015 roku zapewniamy serwis i naprawę powierzonego sprzętu. Posiadając i rozwijając własny park maszynowy, nasi serwisanci potrafią najlepiej zadbać o Twój sprzęt, ze względu na praktyczną wiedzę i ciągły rozwój poprzez odpowiednie szkolenia. Zapraszamy do naszych oddziałów.

Strzelecka 2 Bochnia

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 16:30
Wtorek:
07:00 - 16:30
Środa:
07:00 - 16:30
Czwartek:
07:00 - 16:30
Piątek:
07:00 - 16:30
Sobota:
07:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
sprzęt budowlany wypożyczalnia narzędzi

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego PABLO Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę