Używane przesiewacze, kruszarki i maszyny budowlane - adamexmaszyny.pl

verified_user
Starowiejska 57
32-640 Podolsze, Polska
Poproś o informacje

Używane przesiewacze, kruszarki i maszyny budowlane - adamexmaszyny.pl Informacje o firmie

Ogólne informacje

„ADAMEX” Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Podolszu obecnie zatrudnia już ponad dwudziestu odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Zajmujemy się głównie: - produkcją EKO-GROSZKÓW: "STRONG”, "HALNY”, "JARET”, "JARET PLUS”, "RETOTER PLUS" oraz EKO-MIAŁU "RETOTER” - sprzedażą hurtową i detaliczną (również drogą internetową) miału oraz węgla o różnym stopniu granulacji, pochodzącego wyłącznie z polskich kopalń - świadczeniem usług w zakresie transportu materiałów sypkich jak i przewozu platformą niskopodwoziową, samochodami z HDS oraz z windą - wynajmem lokali biurowych i pomieszczeń składowo - produkcyjnych na południu Polski Jesteśmy jednym z głównych odbiorców węgla z: - TAURON - Wydobycie S.A. z siedzibą w Jaworznie - Kompani Węglowej S.A. z siedzibą w Katowicach - PG „Silesia” z siedzibą w Czechowicach - Dziedzicach W Podolszu, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, posiadamy bazę sprzętowo transportową, skład węgla oraz zakład produkcyjny, w którym odbywa się konfekcjonowanie EKO-GROSZKU.

Starowiejska 57 Podolsze

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:00 - 16:00
Wtorek:
07:00 - 16:00
Środa:
07:00 - 16:00
Czwartek:
07:00 - 16:00
Piątek:
07:00 - 16:00
Sobota:
07:00 - 13:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
dostawca maszyn budowlanych

Używane przesiewacze, kruszarki i maszyny budowlane - adamexmaszyny.pl Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę