PUH Chemirol Sp. z o.o. Oddział Żuławy

verified_user
Obrońców Westerplatte 26
82-230 Nowy Staw, Polska
Poproś o informacje

PUH Chemirol Sp. z o.o. Oddział Żuławy Informacje o firmie

Ogólne informacje

Chemirol znaczy godny zaufania! Historia marki Chemirol od początku związana była z rolnictwem w Polsce. Od 26 lat jesteśmy obecni na polach, u boku polskich rolników, wysłuchujemy ich problemów i próbujemy im zaradzić, dostarczając trafne rozwiązania. Dostarczamy skuteczne technologie do produkcji rolnej w atrakcyjnych cenach, to serce naszego biznesu. Dlatego jesteśmy dziś liderem kompleksowej obsługi rolnictwa w Polsce. Współczesne polskie rolnictwo jest coraz lepsze, a my chcemy wyprzedzać jego potrzeby. W 12 oddziałach firmy kupić można środki ochrony roślin, materiał siewny, nawozy, nawozy dolistne, maszyny, pasze, produkty ogrodnicze, rolnicze tworzywa sztuczne - i wiele innych produktów potrzebnych w gospodarstwie.

Obrońców Westerplatte 26 Nowy Staw

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:30 - 16:00
Wtorek:
07:30 - 16:00
Środa:
07:30 - 16:00
Czwartek:
07:30 - 16:00
Piątek:
07:30 - 16:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook twitter
Kategorie
dostawca sprzętu rolniczego dostawca nawozów dostawca nasion

PUH Chemirol Sp. z o.o. Oddział Żuławy Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę