Beer4U Instalacje Piwne Serwis Montaż

verified_user
Bukowińska 8
00-001 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Beer4U Instalacje Piwne Serwis Montaż

Orbita Alkohole 24 H Tanie Papierosy Warszawa
Zamieniecka 92, Warszawa
None
Bar Expert Polska Sp. z o.o. Warszawa
Al. Krakowska 271, Warszawa
Bar Expert Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w imporcie i dystrybucji piwa bel…
Kompania Piwowarska S.A. Biuro Zarządu Warszawa
Emilii Plater 53, Warszawa
Redd's to marka inna niż wszystkie! Poznaj nasze orzeźwiające piwa typu lager o…
ANDA Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa
Powązkowska 13b, Warszawa
Firma zajmuje się dystrybucją napojów. Oferuje piwo, wino, wodę mineralną oraz …

Beer4U Instalacje Piwne Serwis Montaż Informacje o firmie

Ogólne informacje

Rewolucja Piwa BEER4U to projekt skierowany do sklepów oraz lokali gastronomicznych. Do tych wszystkich Przedsiębiorców, którzy chcą tchnąć " nowe życie " w swój interes lub nie zostać w tyle za nowościami oraz przyciągnąć do siebie nowych Klientów. Chcemy zaoferować Państwu nowy produkt na polskim rynku, a raczej nową kulturę sprzedawania piwa. Są to krany do nalewania świeżego piwa z beczki do butelek, dostosowane do sklepów, pubów oraz innych lokali gastronomicznych. Ten sposób sprzedawania piwa jest od dawna znany i ma ugruntowaną pozycję u naszych wschodnich sąsiadów. Taki typ nalewaków jest rozpowszechniony nie tylko w Europie (Niemcy, Litwa, Włochy, Ukraina ) czy Azji (Rosja), ale dotarł również na kontynent Amerykański. REWOLUCJA PIWA - KORZYŚCI I Po pierwsze Klientom znudziło się piwo z wielkich koncernów piwowarskich i poszukują czegoś nowego, niszowego . Nawet w pubach i innych lokalach gastronomicznych serwowane jest piwo, które jest dostępne wszędzie, zarówno te “ lane ” z beczki jak i w szklanych butelkach. Klient tak naprawde nie ma możliwości kupienia świeżego “ lanego” piwa z niestandardowych browarów takich jak: Ciechan, Pinta, Kormoran czy Radom. Dajemy Państwu okazję by taki produkt znalazł się właśnie w Waszym sklepie. Jest to rarytas na rynku polskim, gdyż takie piwo jest świeże, ma zupełnie inny, lepszy aromat i smak. Poniżej przedstawiamy proponowane przez nas browary do nalewania piwa z beczki do buteleczki. II Po drugie stworzą Państwo nową ,...

Bukowińska 8 Warszawa

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Sobota:
09:00 - 17:00
Niedziela:
09:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook youtube
Kategorie
dystrybutor piwa

Beer4U Instalacje Piwne Serwis Montaż Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę