PLANT Maszyny I Części

verified_user
3770 polubień
1 ulubione
Bonin, gm.Manowo, Zachodniopomorskie,Polska
76-009 Bonin, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do PLANT Maszyny I Części

PLANT Maszyny I Części Informacje o firmie

Ogólne informacje

Witamy serdecznie na stronie naszej firmy ! PLANT Maszyny i Części to profesjonalny dostawca maszyn oraz części do maszyn budowlanych. Specjalizujemy się tylko w kilku dziedzinach aby otrzymali Państwo w pełni profesjonalną obsługę. Nasza specjalizacja to maszyny do obróbki kruszyw (przesiewacze oraz kruszarki). U nas znajdą Państwo: - maszyny do górnictwa i recyklingu - pełną gamę części podwozi gąsienicowych (stalowe i gąsienice gumowe) - młoty hydrauliczne - wysięgniki Long Reach - szczęki do kruszarek i inne częsci - oraz inne podzespoły Jesteśmy oficjalnym dilerem maszynBAT, GIPO, KOMPLET. Nabywając nasze produkty mają Państwo pewność najlepszej jakości przy zachowaniu bezkonkurencyjnej ceny! PLANT MASZYNY I CZĘŚCI TO TWÓJ KOMPETENTNY PARTNER W BRANŻY MASZYN BUDOWLANYCH! Dostarczamy wszystkie akcesoria do maszyn, tj. łyżki, szufle, groty, filtry, silniki oraz wiele innych w najlepszych cenach. Oferujemy również części do maszyn stosowanych w technice obróbki kruszyw tj. płuczek, kruszarek i przesiewaczy. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami w branży. Nasza oferta jest stale aktualizowana. Aktywna obserwacja światowego rynku pozwala nam wprowadzać liczne nowości wykorzystujące najlepsze rozwiązania technologiczne. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Bonin, gm.Manowo, Zachodniopomorskie,Polska Bonin

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook

PLANT Maszyny I Części Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę