Przystań Hotel&Spa

verified_user
12869 polubień
14029 ulubione
Żeglarska 4
10-160 Olsztyn, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Przystań Hotel&Spa

Marzenna Strzelczyk-Jończyk Pracowania Artystyczna MARJONART Olsztyn
biżuteria,witraż,mozaika,malarstwo
STUDIO RUCHOME OBRAZKI ADAM SMOCZYŃSKI Olsztyn
JANINY WENGRIS 39, Olsztyn
Artystyczna i literacka działalność twórcza
ENEJ STUDIO Olsztyn
ul. Wędkarska 93 , Olsztyn
ENEJ STUDIO położone jest w malowniczym miejscu usytuowanym w zacisznej dzielni…
Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM Olsztyn
Samorząd Studencki tworzą wszyscy studenci Uniwersytetu. Poprzez swoje organy w…

Przystań Hotel&Spa Informacje o firmie

Ogólne informacje

» Przystań Hotel & SPA to czterogwiazdkowy obiekt usytuowany nad samym brzegiem jeziora Ukiel w Olsztynie. Jezioro Ukiel to największy akwen w granicach administracyjnych miasta. Wartym podkreślenia jest fakt prowadzonej obecnie miejskiej inwestycji mającej na celu zagospodarowanie brzegów tego jeziora (wartość inwestycji to 58 mln zł, termin zakończenia to czerwiec 2015 r.) Ponad 60% pokoi posiada widok na jezioro Hotel Przystań Olsztyn - inwestycja w nieruchomości - system condo hotel - kup apartament i zarabiaj z Przystanią » Doskonała lokalizacja i nowoczesna architektura to elementy, które wyróżniają tę inwestycję. Obiekt zaprojektowany został tak aby w pełni wykorzystać atuty położenia na równi z linią brzegową. Dzięki temu ponad 60% pokoi posiada widok na jezioro. Ogrody na dachu obiektu pozwolą delektować się nie tylko aromatyczną kawą czy też doskonałym winem, ale również niepowtarzalnymi widokami. » Kompleks hotelowy składa się z: » 129 pokoi i apartamentów, » hotelowej restauracji i baru, » sali konferencyjnej, » centrum spa&wellness, » siłowni, » krytego basenu, » sali zabaw dla dzieci, » własnej plaży, » ogrodu widokowego, » hotelowej mariny jachtowej, » kortów tenisowych, » podziemnego garażu. » W sąsiedztwie hotelu działa Restauracja Przystań, która cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród gości z Polski i z zagranicy. To bowiem nie tylko wyśmienita kuchnia w klimatycznym wnętrzu z widokiem na jezioro, lecz także centrum konferencyjne będące w...

Żeglarska 4 Olsztyn

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
00:00 - 23:59
Wtorek:
00:00 - 23:59
Środa:
00:00 - 23:59
Czwartek:
00:00 - 23:59
Piątek:
00:00 - 23:59
Sobota:
00:00 - 23:59
Niedziela:
00:00 - 23:59
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
artysta ekskluzywny hotel fondue

Przystań Hotel&Spa Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę