Marina Kamień Pomorski

verified_user
3725 polubień
5051 ulubione
Al. Mistrzów Żeglarstwa 2
72-400 Kamien Pomorski, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Marina Kamień Pomorski

Miejski Ośrodek Kultury i Sportu Kamień Pomorski
Wolińska 9, Kamień Pomorski
Strona Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim

Marina Kamień Pomorski Informacje o firmie

Ogólne informacje

Marina Kamień Pomorski to jeden z najnowocześniejszych, największych i najpiękniejszych portów jachtowych na południowym Bałtyku. Położona w centrum miasta, w sąsiedztwie Starówki, nazywana jest perłą Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. Dysponuje 280 miejscami postojowymi dla jachtów o zanurzeniu do 2m, nowoczesnym zapleczem socjalnym (toalety, natryski, pralnia, suszarnia, kuchnia, jadalnia), zapleczem do zimowania jachtów w hangarach, bądź na placu, profesjonalnym serwisem łodzi motorowych, serwisem szkutniczym, pompą do fekaliów, własną sztaplarką do wodowania i wyciągania jachtów. Jest idealnym miejscem co całorocznego postoju jachtu. Keje wyposażone są w odnogi cumownicze o długości od 6m do 12m, prąd i wodę. Wejście na keje dla rezydentów ograniczają bramki zamykane na klucz (każdy rezydent ma własny klucz), zaś na keje dla gości braki zamykane od strony lądu na zamek szyfrowy. Cały terem mariny jest monitorowany i dozorowany 24 godziny na dobę. W hangarach do zimowani jachtów zainstalowana jest dodatkowo instalacja alarmowa. To wszystko czyni Marinę Kamień Pomorski najbezpieczniejszy portem jachtowych w Polsce. Idealnie skomunikowana od strony lądu: 30min od lotniska Szczecin-Goleniów, 1h od Szczecina, 2,5h od Poznania czy Berlina. Od strony morza połączona torem wodnym o długości 2MN i głębokości 2,4m z wyjściem w morze i stacją benzynową dla łodzi w Dziwnowie (most zwodzony otwierany co 2h). Dwukrotnie otrzymała nagrodę Przyjaznego Brzegu; za 2005 rok „w...

Al. Mistrzów Żeglarstwa 2 Kamien Pomorski

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook

Marina Kamień Pomorski Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę