Grupa Matejek

verified_user
155 polubień
1 ulubione
Szlak 77/134
31-153 Kraków, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Grupa Matejek

ORION INVESTMENT SPÓŁKA AKCYJNA Kraków
PRZEMYSŁOWA 13, Kraków
Inwestycje w trakcie realizacji: 1) TRZY OGRODY ul.Dębskiego Kraków 2) ZACISZE …
USŁUGI BUDOWLAME VIVIENDA INVESTMENT Kraków
ul. Kapelanka 1a/71 , Kraków
None
Apartamenty Wielicka Kraków
ul.Górników 54 lokal 2, Kraków
NOWA INWESTYCJA W KRAKOWIE DUZY I SOLIDNY INWESTOR Z WARSZAWY - WAN S.A.
Osiedle Dobra Forma Kraków
ul. Bochenka, Kraków
None

Grupa Matejek Informacje o firmie

Ogólne informacje

Nasze lokale wyróżniają się na rynku ze względu na ich funkcjonalność, estetykę wykończenia i wysoki komfort użytkowania, a dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Mieszkania, które proponujemy znajdują się w dogodnych lokalizacjach, zapewniających nie tylko łatwą i szybką komunikację z każdą częścią miasta, ale również ciszę, bezpieczeństwo i spokój. Z wielką dbałością o najmniejsze detale wykonujemy nawet najbardziej nietypowe zlecenia architektoniczne. Rozsądnie zagospodarowujemy przestrzeń wokół budynków, po to by mieszkali Państwo przyjemnie i wygodnie.
Do potrzeb, planów i marzeń każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Grupa Matejek tworzona jest dzięki doświadczeniu opartemu na wieloletniej pracy w branży budowlanej i pasji młodych, ambitnych pracowników. Stale podnosimy jakość usług, które świadczymy. Klienci otrzymują pewność i gwarancję, że ich mieszkania lub lokale zostaną wybudowane zgodnie z oczekiwaniami, terminowo i niedrogo.
Oferujemy ponadto jasne, przejrzyste i z góry określone warunki, bez kruczków prawnych i z gwarancją pełnego bezpieczeństwa transakcji. Zapewniamy również fachowe doradztwo na każdym etapie wyboru lokalu.

Szlak 77/134 Kraków

Grupa Matejek Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę