Fiszbina.pl

verified_user
400 polubień
ul. Starowiślna 37
31-038 Kraków, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Fiszbina.pl

Zordigo Kraków
Raciborska 15C, Kraków
Zapraszamy do sklepu internetowego www.zordigo.pl gdzie znajdziesz coś dla sieb…
FIRMA MARKO II KRZYSZTOF WADAS MARCIN WADAS Kraków
ul. 2 Pułku Lotniczego 12/2 , Kraków
Sklep Internetowy z prawdziwego zdarzenia. Mamy obecnie w ofercie 325 modeli sk…
CUBHA Kraków
ul. Józefa Wybickiego 1/46 , Kraków
Najlepszy wybór biustonoszy w Krakowie! Miseczki od A do KK! Obwody od 60 cm! S…
PARYŻANKA Kraków
Stradomska 9, Kraków
odzież ciążowa, bielizna, bielizna ciążowa, elegancka odzież, biustonosze, rajs…

Fiszbina.pl Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jak to się zaczęło:) Jak to mówią, że po czterdziestce nowe życie! Kobieta bardziej dojrzała, wie czego pragnie i gotowa na podbój reszty świata. Czy tak naprawdę jest? Za pewne nie raz zastanawiałyśmy się, gdzie ten czas u licha się podział? Spotkanie przy kawie z przyjaciółką to jak odbicie w lustrze. Dostrzegamy jej siwe włosy i pierwsze zmarszczki. W duchu myślimy, że nas to nie dotyczy. Stajemy na różnych zakrętach życia, często budując swój spokój i małą stabilizację od początku. Jednego dnia spojrzałam w lustro trochę dłużej niż zwykle, coś mnie tknęło. Wtedy nie wiedziałam jeszcze co. Moje pragnienie zmiany w życiu rozpoczęło jednak swój plan i zaczęło drążyć mnie od środka niczym robak jabłko. Najgorzej to pokonać pierwszy labirynt swoich myśli. Tworzenie to jak praca w kamieniołomie, ciężka i mordercza tyle, że ja siedzę na kanapie z kawą w ręku i myślę…. Rozmowom przez telefon nie brak końca. Jedna, druga, trzecia… jest!!! W końcu trafiło na tą jedną, która zmieniła moje spojrzenie. W głowie zrodził się plan niczym błyskawica. Powstał temat dotyczący biustonoszy. Nazwa to moje pierwsze skojarzenie – Fiszbina i uśmiech pojawił się na mojej twarzy. Oczami wyobraźni widziałam już mój sklep. Moje pragnienie mówiło, że chcę teraz i już, natychmiast. Za nim jednak powstała moja Fiszbina trochę czasu upłynęło ale i tak warto było. Teraz kiedy patrzę w lustro, uśmiecha się do mnie kobieta zadowolona, spełniona, pełna chęci i ciekawości co jej przyniesie kolejne...

ul. Starowiślna 37 Kraków

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
11:00 - 19:00
Wtorek:
11:00 - 19:00
Środa:
11:00 - 19:00
Czwartek:
11:00 - 19:00
Piątek:
11:00 - 19:00
Sobota:
10:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook facebook
Kategorie
sklep z bielizną

Fiszbina.pl Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę