Motor Centrum

verified_user
1530 polubień
154 ulubione
Miałki Szlak 4/8
80-717 Gdańsk, Polska
phone
Kliknij aby pokazać telefon
Poproś o informacje

Firmy podobne do Motor Centrum

AUTO CAROS Gdańsk
Elbląska 66, Gdańsk
Sklep internetowy oraz stacjonarny. CZĘŚCI SAMOCHODOWE DO WSZYSTKICH SAMOCHODÓW…
PremiumFelgi.pl Gdańsk
Grunwaldzka 295, Gdańsk
Salon oraz sklep internetowy z felgami klasy premium.
BMP CarSpa & TuningKingz Shop Gdańsk Gdańsk
Piekarnicza 12, Gdańsk
BMP CarSpa & TuningKingz Shop Gdańsk to miejsce w którym profesjonalnie zajmiem…

Motor Centrum Informacje o firmie

Ogólne informacje

Motor Centrum to firma z wieloletnim doświadczeniem, która z roku na rok poszerza profil swojej działalności, doskonaląc jakość obsługi oraz zwiększając zakres usług zgodnie z oczekiwaniami jakie dyktuje rynek motoryzacyjny. Dbamy o kompleksową obsługę klientów, poczynając od transakcji zakupu samochodu, poprzez finansowanie transakcji, aż po profesjonalną obsługę posprzedażną.

Jako Autoryzowany Dealer samochodów marek Opel, Suzuki, Mitsubishi oraz motocykli Harley-Davidson, oferujemy szeroką gamę modeli oraz różnorodność wyposażenia, co pozwala na dopasowanie samochodu do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Tworzymy specjalne programy rabatowe zarówno dla klientów indywidualnych jak również flotowych.

Przygotowana oferta samochodów dostawczych marki Opel pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do potrzeb każdej firmy.
Dział samochodów używanych Motor Centrum, to sprzedaż i kupno samochodów używanych wszystkich marek. W ofercie posiadamy samochody osobowe, osobowe z homologacją, dostawcze oraz ciężarowe. Staramy się, aby każdy z klientów mógł znaleźć auto, które będzie spełniać jego oczekiwania pod względem klasy, funkcjonalności i przede wszystkim stanie się niezawodnym partnerem w pracy oraz życiu prywatnym. Wszystkie samochody używane oferowane do sprzedaży są rejestrowane w Polsce i są sprawdzone pod względem technicznym. Na życzenie klienta wystawiamy pisemną gwarancję o sprawności pojazdu.

Oprócz sprzedaży samochodów, Motor Centrum oferujemy również, kompleksową obsługę serwisową, oddając do dyspozycji naszych klientów dział serwisowy z magazynem części, dział blacharsko-lakierniczy oraz stację kontroli pojazdów.
Serwis w naszej firmie to nie tylko wieloletnie doświadczenie kadry stale podnoszącej swe kwalifikacje, ale również specjalistyczne oprzyrządowanie, nowoczesne stanowiska naprawcze i komputerowe, testujące wykorzystywane do powierzonych napraw. Przeprowadzamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów osobowych marek Opel, Chevrolet, Saab, Suzuki oraz Mitsubishi oraz samochodów dostawczych marki Opel. Stworzone programy obsługi, które w połączeniu z Programem Assistance na zakupione u nas samochody pozwalają bezpiecznie i bez obaw podróżować po kraju i Europie. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewniamy wszelką pomoc (naprawa, holowanie, hotel, samochód zastępczy).
Stanowisko diagnostyczne umożliwia przeprowadzanie badania technicznego samochodów o łącznej masie do 3,5 tony, w tym samochodów wyposażonych w instalację gazową, powypadkowych i skierowanych przez Policję. Posiada nowoczesną linię diagnostyczną Hofmann Safelane PRII PC.

Miałki Szlak 4/8 Gdańsk

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
07:30 - 18:30
Wtorek:
07:30 - 18:30
Środa:
07:30 - 18:30
Czwartek:
07:30 - 18:30
Piątek:
07:30 - 18:30
Sobota:
09:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Słowa kluczowe
Sklep z częściami samochodowymi, Sprzedaż samochodów, Naprawa samochodów

Motor Centrum Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę