Euroavia Rzeszow

verified_user
1417 polubień
10 ulubione
Powstańców Warszawy 8
35-959 Rzeszów, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Euroavia Rzeszow

Pratt & Whitney Poland Rzeszów
ul. Hetmańska 120, Rzeszów
Oficjalny profil Pratt & Whitney Rzeszów (następca prawny WSK „PZL-Rzeszów” S.A…

Euroavia Rzeszow Informacje o firmie

Ogólne informacje

SUKCESY: * 3. miejsce w klasyfikacji końcowej i 1. miejsce w klasyfikacji modeli drewnianych, rywalizując z 28. drużynami z całego świata podczas międzynarodowych zawodów Air Cargo Challenge 2015, które odbyły się w Stuttgarcie, w Niemczech. * 13. miejsce na 31 drużyn z całego świata podczas zawodów Air Cargo Challenge 2013 (podnosząc 9kg – piąty co do ciężaru podniesiony ładunek). Ponadto w klasyfikacji raportów technicznych uplasowaliśmy się na 2. Pozycji. Innowacyjny model udźwigowy o układzie Outboard Horizontal Stabilizers dodatkowo uzyskał wyróżnienie od organizatorów za nietypową i dobrze prosperującą konstrukcję. * 2. miejsce wśród 68 drużyn z całego świata w kategorii dokumentacji technicznej i 7. miejsce w klasyfikacji generalnej w zawodach SAE AERODESIGN EAST 2016 * 11. lokata na 70 startujących zespołów w zawodach SAE AERODESIGN WEST 2016 EUROAVIA (European Association of Aerospace Students) to stowarzyszenie zrzeszające studentów lotnictwa z 45 uniwersytetów z 23 krajów europejskich. Głównymi celami organizacji jest pogłębienie zainteresowania branżą lotniczą oraz rozwój umiejętności zdobywanych podczas studiów poprzez różnorodne projekty techniczne, udział w zawodach naukowych na całym świecie, ułatwienie studentom kontaktu z firmami z branży lotniczej, integracja pomiędzy grupami lokalnymi. EUROAVIA Rzeszów jest jedną z grup lokalnych międzynarodowej organizacji studenckiej EUROAVIA. Działa na zasadzie koła naukowego przy Katedrze Awioniki i Sterowania na...

Powstańców Warszawy 8 Rzeszów

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook

Euroavia Rzeszow Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę