Pub Galeria Wręga

verified_user
1961 polubień
2622 ulubione
Józefa 17
31-055 Kraków, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do Pub Galeria Wręga

MA SZ S C MACIEJ MARDYŁA TOMASZ SZLEZYNGIER Kraków
PUB REAKTYWACJA Kraków ul. Grodzka 34 usytuowany w centrum krakowa w sąsiedztwi…
Loch Ness-Club Kraków
ul. Warszawska 15, Kraków
LOCH NESS CENNIK: PIWKO: *Piwa lane 0,5l (Perła, Zubr Premium, Zubr Tmavy, Lito…
Klub Karlik Kraków
Reymonta 17, Kraków
U nas imprezujemy co weekend! Koniecznie wpiszcie sobie do terminarzy: czwartk…
GAS S.c. Jarosław Sarota, Kraków
pl. Szczepański 7 , Kraków
W The Square Club usłyszycie całą gamę wspaniałych brzmień, zaczynając od czarn…

Pub Galeria Wręga Informacje o firmie

Ogólne informacje

Pub-Galeria Wręga otwarty w czerwcu 2006 roku mieści się w Krakowie w atrakcyjnej turystycznie dzielnicy Kazimierz, przy ul. Józefa 17. Lokal oferuje dwa stylowe pomieszczenia. Sala na parterze zachwyca surową średniowieczną cegłą i stylowym drewnianym stropem. Biesiadujący mają na co dzień kontakt ze sztuką, a to za sprawą organizowanych tu wystaw malarskich, fotograficznych ... Bardzo dobra akustyka sprzyja „muzyce na żywo”. Występują tu artyści wykonywujący m.in. muzykę autorską, literacką, żeglarską i turystyczną. Dużym powodzeniem cieszą się przeglądy i festiwale (Otwarta Scena Piosenki Autorskiej – OSPA, Powrót do Korzeni). Występują tu również znani i lubiani szantymeni i bardowie piosenki turystycznej. Przytulna piwnica z łukowym sklepieniem w klimacie kajakarsko-żeglarskim, to miejsce spotkań ludzi morza, rzek i gór. Wręga specjalizuje się w tradycyjnej polskiej kuchni. Polecana jest pieczona golonka „szefa” i zakąskowe paluszki drobiowe w ostrej panierce. Serwowane są piwa z Browaru Żywiec, wina z kolekcji Klubu La Passion de Vin, alkohole mocne i tematyczne drinki. Posiadamy jeden z największych i najładniejszych na Kazimierzu ogródków kawiarnianych osłonięty od ulicznego zgiełku murem tonącym w letniej zieleni. Lokal przyjazny zwierzętom. Dwie sale , w tym jedna dla palących umożliwiają organizowanie spotkań towarzyskich, konferencji, przyjęć okolicznościowych ( chrzciny, komunie, wesela do 60-80 osób). O naszych wydarzeniach kulturalnych przeczytasz w...

Józefa 17 Kraków

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
11:00 - 02:00
Wtorek:
11:00 - 02:00
Środa:
11:00 - 02:00
Czwartek:
11:00 - 02:00
Piątek:
10:00 - 02:00
Sobota:
10:00 - 02:00
Niedziela:
10:00 - 02:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
bar z karaoke knajpa pub

Pub Galeria Wręga Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę