PGNiG Termika - dzielimy się energią

verified_user
3491 polubień
97 ulubione
Modlińska 15
03-216 Warszawa, Polska
Poproś o informacje

Firmy podobne do PGNiG Termika - dzielimy się energią

Stowarzyszenie Elektryków Polskich - Oddział Warszawski SEP Warszawa
ul. Czackiego 3/5, I piętro, pok. 140, Warszawa
Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Warszawski SEP OW SEP
PGE Energia Odnawialna S.A. Warszawa
Ogrodowa 59, Warszawa
Strona główna
Elektrownia Północ Sp. z o.o. Warszawa
Krucza 24/26, Warszawa
None

PGNiG Termika - dzielimy się energią Informacje o firmie

Ogólne informacje

PGNiG TERMIKA to największy w Polsce producent ciepła i energii elektrycznej wytwarzanych efektywną metodą kogeneracji. Nasza firma posiada kilka elektrociepłowni w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola oraz Elektrociepłownię Pruszków. PGNiG TERMIKA jest tanim dostawcą ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, który świadczy swoje usługi na terenie Warszawy i Pruszkowa. Jesteśmy również odbiorcą biomasy – zajmujemy się skupem wierzby energetycznej. Koncentrujemy się na budowie nowoczesnych, wysokosprawnych i niskoemisyjnych źródeł wytwórczych opartych na paliwie gazowym i technologii kogeneracyjnej. Gazowe źródła wytwórcze charakteryzują się blisko dwukrotnie niższym poziomem emisyjności CO2 w porównaniu ze źródłami opalanymi węglem kamiennym. Nie emitują pyłu ani związków siarki, nie wymagają również uciążliwego i kosztownego transportu węgla i składowania ubocznych produktów spalania. Spółka, kierując się zasadami odpowiedzialności społecznej i troską o środowisko, buduje swoją wartość dzięki zadowoleniu klientów i zaangażowaniu pracowników. Wartości, ktorymi się kierujemy, to odpowiedzialność, wiarygodność, partnerstwo i jakość.

Modlińska 15 Warszawa

Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Kategorie
elektrownia elektrownia atomowa

PGNiG Termika - dzielimy się energią Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Yellow Pages - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę